neviem či brať antibiotika

Príspevok v téme: neviem či brať antibiotika
hallos

zubny lekar mi predpísal antibiotika. lenže viem že narušia črevnú floru..problem je vtom že mam zapalene dasna no mal som dva dni velmi..teraz je to už takmer nič..ale trošinka stale mam..a stravujem sa rok zdravo..pravidelne každy tyžden berem probiotika /zo začiatku som bral každy den/ no nechcem to pokaziť antibiotikami. mimochodom mi zubny lekar predpisal aj taku vodičku -Listerine antiseptická ústna voda...tak či to nebude zbytočne brať

jajka001_

k liecbe sa vyjadrovat nebudem, to necham na lekara, ale snad vie preco ti ich predpisal. a ze ti to narusi crevnu floru - to nevadi, ved si ju napravis.

leerka

no nie kazdy zareaguej na liecbu ATB tak, ze sa mu poruci crevna flora....ja som brala troje ATB za sebou a moj zaludok a creva su takpoviediac v prdeli.... nikdy som nemavala take problemy s jedenim a zaludkom a ze mi byvalo tak zle od zaludka ako teraz ale tusim sa konesne po troch mesiacoch z toho dostavam....
inak tu listerine vodu ustnu mam aj ja,,,,a je celkom v pohode....ja ju mam na zubny kamen a na citlive zuby