Tabletky na chudnutie

lilkaa8

ahoj ja tiež beriem asi mesiac bio cla-vela cvičím, menej papám, a hlavne zdravé jedlá... schudla som 6 kg.

zabicka1611

skusenost? ja jednu mam..a celkom cerstvu :)) uz 3 tyzdne beriem Bio cla..a schudla som 4 kg..no nemyslim si ze je to tabletkami..upravila som si stravu..uz nepapam vyprazane ale skor varene..vela zeleninky a hlavne vela vody...a ked do toho zahrniem beh, na ktory sa chystam od buduceho tyzdna, tak myslim, ze to pojde dolu este viac...ale hovorim..nepripisujem to tym tabletam :( je to kravina...pri chudnuti ber skor nejake vitaminy vo forme tabliet ale nic viac :))

farmaceutka

Za celu svoju prax som nestretla nikoho, za koho by tabletky schudli... Ak sa aj kratky cas kontrolujes v zivotosprave pocas uzivania tabletiek, potom to nevydrzis a priberies naspat.
Plati jedine-malo jest a vela sa hybat.

ninka 255

nielen zbytočne vyhodené peniaze, ale aj veľa vedľajších škodlivých účinkov majú lieky na chudnutie. veď daj si do googlu napr. Reductil a prečítaj si príbalový leták aké vedľajšie účinky majú.radšej to ani neskúšaj, zdravšia strava a viacej pohybu, žiadne diéty a už vôbec nie tabletky.

suzen_

pises zdrasie sa stravovat a sportovat tak naco su ti potom tie tabletky?bude to mam presne ten isty ucinok ako aj s nimi tak bez nich...
podla mna su to zbytocne vyhodene peniaze..podla mna je to ako s naplastami na chudnutie..zarucuju schudnutie ale musis sportovat aj zmenit stravu a potom ked to urobis si myslis ze to urobili naplaste ale to prave urobilo to ze si sa zacala hybat a zmenila stravu...

taakze moj nazor zbytocne vyhodene peniaze!radsej by som si nakupila potraviny ako tabletky