Bolest v oblasti pupku,co je to?

Príspevok v téme: Bolest v oblasti pupku,co je to?
pupcek

Ahojte, pred polrokom som pri cviceni pocitila bolest v pupku,akoby ma tamnieco strasne pichlo,bolelo ma to este tyzden...od vtedy ma to boli raz za mesiac na par dni,ale uz nie tak velmi,az do vcera... 2 cm od pupku v jednom mieste pocitujem taku tupu bolest...co to moze byt? dost to boli,je to neprijemne...dakujem

Súvisiaci obsah

romisko2

Dobrý večer. Mám taký problém že ked si lahnem a otočím na pravú stranu alebo ked stojím a zohnem sa dole alebo ked sa pre niečo načahujem sa mi stále zakrúti hlava a už to trvá veľmi dlho.To ešte ne ni všetko,idem na chodníku tahá ma to doprava.bojím sa že raz padnem pod auto či vlak. s čoho to mám.

romi

Ahojte mna to zacalo boliet pred dvoma tyzdnami zacne ma to boliet rano alebo naopak vecer vetsinou kazdy 3 den davam si nato algifen (kvapky na bolesti brucha) a pomahata ustaly to bolest neni ju citit
:)

mata55

prave som zacala brat nove lieky ze kinito. poznate to niekto? este som len zacala. ale ak nahodou viete ake to ma ucinky a ci to pomaha tak sa ozvite. prosim ved piste mi vsetko co viete pretoze ja budem rada ked sa ozvete. dakujemm mozte sa ozvat aj na moj e-mail matasiskova@gmail.com. tak dufam ze sa ozvete dakujem vam dovidenia. caukooo

mata55

prosim bola by som vam moc vdacna kebyze mi pomozete aj ked mne asi sa neda pomoct. hrozne ma bolieva brucho a stale je jedno ci nieco zjem ci nie stale ma boli. niekedy mam az hrozne krce, alebo ma poslednej dobe aj dost picha a mam az tak ze ma to boli skor hore pri zaludku, a okolo pupka tam ale skor ako keby sa mi chcelo ist na vc ale ved sa nemoze lebo ekd idem tak potom nicc. ak nahodou viete pomoct tak sa mi ozvite budem moc radaa. som z piestan kebvy ste nahodou chceli vediet. tak sa majte peknee :-)

hvizdicka

No mna boli pupok uz peknych par rokov bola som uz u lekarov na sono aj MR a nic mi nenasli tak neiem ako dalej

olsa

Ahojte! No ja mam bolesti pri pupku uz asi 6 rok:-) ako seriozne. Ako ste tu uz uvadzali aj ja som navstivila vselijake vysetrenia a nic mi nezistili. Bolesti mam stale, nepravidelne sa opakujuce, raz silnejsie inokedy zas menej bolestive a v poslednje dobe sa mi uz zacala objavovat aj teplota taka zvlastna 37,2 stale. Tiez som pocula o mnohym moznych aj nemoznych chorobach, ale nic, nieze by som bola nerada ze mi nic nenasli, ale je to na prd, cloveka to obmedzuje vo vsetkom. takze zaver zaverom asi potrebujeme Housa :-)))))

noonaa

no,dnes ta bolest postupila od pupku viac do prava...boze,zajtra spavit skusku a utekam na pohotovost... aspon mi sono urobia,ked uz nic ine... v pripade,ze by to nebol spelak,viet eniekto,co by to mohlo byt?

annia

slepe crevo je na pravo dole od pupka, ale myslim, ze ked to ta trapi takto dlho... no neviem. Mna ked chytilo bolet, tak do 4 hodin uz som lezala na operacke. Ale na druhej strane nedavno som mavala tiez taku tupu bolest co som nemohla ani spat, a tiez v okoli pupku. Ale to mi praskol vred na dvanastniku. V kazdom pripade ti radim, zajdi za doktorom a pytaj sa na gastro.

noonaa

prosim vas,ked ma boli tyzden v oblasti pupka adnes aj v pravej casti brucha.... moze ist o slepe crevo? ak by iislo o slepak, myslite,ze s ato za 1,5 dna moze zhorsit velmi? neda sa mi ist k lekarovi skor,ako o 1,5 dna :) prosim,poradte mi,...