Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

mavate vo vztahu paranoje?rada by som si o tom popisala

Príspevok v téme: mavate vo vztahu paranoje?rada by som si o tom popisala
paci

ahojte.no neviem cim zacat,ale zakazdym ked mam dlhy vztah a velmi lubim svojho partnera,tak chytam paranoje,ze co ked by ma podviedol.proste myslim stale na to zle a predstavujem si ako by to urobil a tak.dost hladim aj na jeho minulost na jeho predoslu lasku.ake to bolo medzi nimi dvoma a tak.proste vsetko si predstavujem.ked ide na tej ns kurveny pokec tak mam zas obavy co ked si s nou napise a komu pise.snazim sa mu verit bo mi slubil ze mi nic zle neurobi,ale to sa len tak neda.mam zlu povahu a asi pojdem na psychynu.mate take iste haluze?

heh

ja vam to poviem z inej strany-do mna VKUSE hucal byvaly ako sa boji ze ho podvediem,bol ako stihacka,furt stresoval ked som sa mu neozvala hodinu a nevedel nahodou kde som (alebo aj vedel,ale proste potreboval "istotu"),a viete co sa stalo nakoniec ??? nasla som si lepsieho. takeho co mi doveruje.bodka.

rasika

Ja som tiez niekedy strasne podozrievava, ale odvtedy, co mi znama nahucala, ze sa s nou vraj vyspal. Nebola to vsak pravda, dokazy hovorili nieco ine. Odvtedy vsak mam aj ja stavy, ze rozmyslam, kde je, co robi a chyta ma panika. Nie je lahke prestat sa tym zaoberat.

paci

boze preco mi zeny musime trpiet.ved to je hruza co mi znasame.sme strasne citlive.kedysi som byvala silna zenska a teraz akosik zacinam byt moc precitlivena

jajka001_

1, ak mu vycitas a podozrievas ho z nevery hoci nemas ziadny dovod tak davas najavo ze sa citis byt nedostatocne atraktivna pre neho a on ta tak zacne brat
2. to vecne podozrievanie je hrozne otravne a ak ta aj lubi tak ta rychlo lubit prestane
3. doveruj ale preveruj. ale tak aby on o tom nevedel.

lucka

ahojte baby aj ja mam taky proble...chodim s chlapcom uz 3 roky a stale donho rypem ze ma urcite podvadza..pritom je to dobry chlapec...

ividlo

pocuj paci mam presne tvoj problem a rada by som s niekym o tom popisala aaaa...ale nie takto verejne..keby si hodila sem svoj meil...prosim

leerka

tak ja som stuzkovu nemala, lebo sme boli zly kolektiv a takisto este k tej svadbe..ja a ani on nehceme velku svadbu, ani sa nam to nepaci a hlavne sa nam to zdaju zbytocne vyhodene peniaze , za ktore si mozeme kupit nieoc uzitocnejsie....a ked svadba, tak my dvaja, mozno rodicia oboch nas a svedkovia, to je cele.....samozrejme , ze nazor mozeme postupom casu zmenit....teraz sme vsak tohoto nazoru....

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.