Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...

Príspevok v téme: Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...
JUVA

Rozhodla som sa,že sa cez toto pôstne obdobie niečoho zrieknem..A keďže som si "to" sama robievala dosť často,povedala som si,že sa zrieknem práve tohto..Ubehlo odvtedy 9 dní a ja začínam pochybovať,či to vydržím..Chcela by som sa spýtať,či sa už niektorá z vás odhodlala skončiť so sebaukájaním a koľko vydržala. (Priateľa mám,len som proste asi závislá na masturbácii:))

levicaaaaa

evkapa: súhlasím a obdivujem...

aj ja poznám XY takých párov, a môžem povedať, že žijú oveľa hodnotnejším a šťastnejším životom, ako tí, ktorí najskôr "prejazdia" na celej dedine a potom si z toho vyberú tú "správnu" ženu pre život...

ivus77

akurat som narazila na tuto diskusiu a citala som si ju a ja neviem ale asi nie som normalna :D lebo ja som asi v zivote nemasturbovala aspon si na to dako nepamatam...a to som do 19 rokov bola panna cize som bez masturbacie vydrzala 19 rokov :) a potom som sa dala dokopy s terajsim priatelom a s tym dosahujem orgazmy pri sexe takze uz total nemam potrebu si nieco robit sama :D
takze 19 rokov bez masturbacie...kto ma prekona? :D

aluska

si fakt naivna...som zvedava jak by ti chlap vyhovoval keby ma 5 cm penis..ale o tom ti nebudem rozpravat, ty si penis v zivote nevidela takze ty o takychto veciach nic nevies...aby si sa ho potom raz nezlakla ked budes mat 30 rokov a uvidis ho prvy raz v zivote...a chlap zisti ze v posteli si nanic a zacne ta podvadzat...pretoze takto to chodi..chlapi su taki..co nenajdu doma, hladaju inde

evkapa

papier o sobáši? no budeme rodina a rodina je základ spoločnosti, ak upadá hodnota rodiny, tak upadá aj spoločnosť.
Ale ak mi bude partner vyhovovať po duchovnej stránke, bude aj po telesnej.

aluska

a co sa zmeni tym ze budete mat papier o sobasi?a co ak zistis ze ti v sexe vobec nevyhovuje?asi nechces cely zivot zazivat to, ze budes lezat na posteli s roztiahnutymi nohami a cakat kym sa manzel na tebe odbavi...lebo ked to bude tvoj muz tak sex budete mat urcite