Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...

Príspevok v téme: Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...
JUVA

Rozhodla som sa,že sa cez toto pôstne obdobie niečoho zrieknem..A keďže som si "to" sama robievala dosť často,povedala som si,že sa zrieknem práve tohto..Ubehlo odvtedy 9 dní a ja začínam pochybovať,či to vydržím..Chcela by som sa spýtať,či sa už niektorá z vás odhodlala skončiť so sebaukájaním a koľko vydržala. (Priateľa mám,len som proste asi závislá na masturbácii:))

aluska

evkapa ty mas nejake divne myslenie...ale to je tym, ze nevies co je to orgazmus..ked ho budes mat, tak pochopis zmysel..ak sa vobec takymto rozmyslanim k nemu dopracujes

evkapa

No ja som panna.. a to so zvieratkami, nie v tom, že oni by masturbovali, ale v tom, že ak masturbujete, neviete ovládať svoje pudy a správate sa teda pudovo ako zvieratká... :o)
No a to, že som ešte nemala orgazmus, bude asi tým, že som sa vždy spamätala prv akoby to došlo až tak ďaleko.
A som šťastná, že to tak je, že sa viem ovládať. :o)

pauli 73

no ak si masturbáciou nedosiahla orgazmus ani by som nepovedala, že si šťastná :) žena takýmto spôsobom najlepšie zistí čo jej robí dobre a keď to nevieš ty, tak už kto potom? :)

evkapa

No ľudia, tak ja mám 20 rokov a za svoj život som masturbovala trikrát... a to som nikdy nemala orgasmus, lebo som sa vždy uvedomila, že čo to robím... Nie som predsa zvieratko. Takže u mňa je to viac ako 40 dní a dokonca viac ako rok... A som šťastná

tramal

to si si už mohla povedať v tom 29 tom dni ze NIE ! :D:D ..ked si uz tolik vydrzala :D:D.. o rok ti to mozno vyjde :D