Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...

Príspevok v téme: Zrieknutie sa masturbácie na 40 dní...
JUVA

Rozhodla som sa,že sa cez toto pôstne obdobie niečoho zrieknem..A keďže som si "to" sama robievala dosť často,povedala som si,že sa zrieknem práve tohto..Ubehlo odvtedy 9 dní a ja začínam pochybovať,či to vydržím..Chcela by som sa spýtať,či sa už niektorá z vás odhodlala skončiť so sebaukájaním a koľko vydržala. (Priateľa mám,len som proste asi závislá na masturbácii:))

cheche

ja uz som s tym prestal asi po 3 rokoch, budu to uz asi 2 mesiace, bol som zavisly mam pocit, staci dovod preco prestat a byt si isty a nedat si moznost ze MOZNO vydrzim, mne to uz ani nerobilo dobre, skor mi bolo zo seba nanic, teraz som v pohode hoci samozrejme chut sexualna tu je,len nie na seba:P

Maťaaa

Juva...ja som vydržala najviac 10 dní..tiež sa to snažim obmedzovať koli citlivosti ale nie je to take ľahké :)

JUVA

robčííík:17?Tak to si v najproduktívnejšom veku..:D Sa ti ani nečudujem,že si taký nadržaný.Počkaj si do 25-ky a chuť ťa prejde.:))

robčííík

Ja som to robil každý de� :D...a už som si pripadal ako zavyslak ..tak včera som si povedal že 20dní sa nebudem.. ale mne sa to zda brutal ťažke :D budem rad ak dneska vydržim ...inac mam 17 rokov len tak asi preto :D

JUVA

Neviem robčííík,asi ešte tri krát..Ale už to nerobím aspoň každý druhý deň jak dovtedy..:) Mala som s tým asi prestávať postupne a nie rozhodnúť sa zo dňa na deň,že to nebudem robiť 40 dní.:)

robčííík

Juva Juva :D:D ...ja to chcem tiez skusit!!!! :P otestovat sa ci to dokazem aspon 20dni bez orgazmu :) ...ináááč ako si na tom? ..kolkokrat si sa uz spravila cez pôst? ci len ten jeden krat? :D...nie ze zasa spadnes do toho xD :D:D pa