vodu kazu, vino piju, kde nasli partnera, manzela?

poliewoocka

Kvakinko,
ukazky z prominentov alebo smotanky aj mna vzdy pobavia:D kebyze si mam urobit mienku o Slovakoch podla tychto "celebrit" pretrcajucich sa v telke, tiez som na tom tak, ako ty. Ale ver tomu ci nie, najde sa aj par ludi uprimnych, milych a inteligentnych, ktori sa dokazu zabavat a maju silne priatelstva:)

jajka001_

ludia vy uz nechodite vobec von? ziadny spolocensky zivot, stale iba na pc? ale chodte ved podniky su stale plne. a co konicky, sportovanie?

lulina21

Z diskotéky určite nie,možno kebyže žijeme v 50,60 rokoch ked ešte ľudstvo bolo ako tak normálne,ale teraz???

jajka001_

vidis ja sa na tych ludi na plese zabavam. vidiet na nich ze nemaju co na praci a riesia blbosti. kto si co obliekol a podobne.
hmm kde zijes, v Anglicku? ked si kupis nejaku bulvar tam, su tam urcite inteligentne clanky

polievocka ma pravdu nehladaj, laska si ta najde sama, len bud sama sebou

kvakinko

poliewocka,

mne staci raz za cas vidiet prenos z nejakeho plesu. Bavia sa tam o tom.co kto povedal, kto sa kedy zasmial a kto si prdol.A to je vraj spolocenska elita. Inde by ich na ples ani nepustili a vsade inde by si ludia pripadali trapne,keby sa mali bavit o takych hovadinach.

kvakinko

Na Slovensku partnera tazko najdes.Ludia su tam nespolocensky a nesocialny. Vcsina.ani netusi,akozacat rozhovor.Su to take telce.

poliewoocka

Nehladaj.. laska si ta najde sama. Ja viem, je to otrepana fraza, ale ma v sebe kopec pravdy. Chodievaj do spolocnosti, usmievaj sa, lepsie sa rozhliadni po okoli a mozno sama ostanes prekvapena:)

lesslie

robia to asi preto uze ti chcu dat odpoved, a najjednoduchsie je poradit to, co ficalo este pred erou pocitacov...ja by som nechcela priatela z diskoteky...ani neviem preco, mozno ze ja tam ani nechodim...ja mam manzela z internetu ale zalubili sme sa az v realite :)