preco si mladik berie za zenu skoro starenu?

Príspevok v téme: preco si mladik berie za zenu skoro starenu?
flaska

Co si myslite o 22 rocnom chlapovi, ktory si zoberie za manzelku 44 rocnu rozvedenu zenu s troma detmi, ktora dokonca podvadzala svojho byvaleho na kazdom kroku? Preco asi ju zobral prave ju a nie nejaku slobodnu, bezdetnu? Je bohata alebo dobra v sexe, lebo nabrala skusenosti z prveho manzelstva? Alebo on vie, ze nemoze mat deti, teda si uz vyzenil kompletnu rodinu? Alebo ju ma vazne rad, lubi ju? Dakujem.

liv99

no ale ako sa ona musi citit cudne medzi vami? ved jej mozete byt deti :) asi by som sa k nej chovala slusne, ale kludne si zavtipkovla na jej ucet, ale stale v urcitych hraniciach...

Lolka

iná generácia iné nazory na hudbu a podobne, napr. aj na tie deti, vo veku 45 rokov mat dieta je mozno aj neskoro, su tam myslím rizika

zelenina

no co uz. to je zivot. aspon ze dnesna doba je tolerantna, a ak je to ozaj velka laska, nemusia to skryvat. ale vekom sa to dost prejavi. poznam manzelstvo, kde si takto pekne nazivali, ale teraz je teta na tom uz velmi zle, iba lezi lebo ma 75 rokov, a ujo je 60-tnik pri sile, dobre vyzerajuci. roky ich dobehli.

flaska

Ved aj mne to pride zvlastne, ked pridu k nam do partie, vsetci sme tam mladi, len ona vytrca. Ani neviem, ako sa k nej chovat, ci ju mam brat ako partacku a strielat si z nej ako z ostatnych alebo si radsej drzat odstup a chovat sa k nej ako zene v jej veku?

liv99

mama mojej kamaratky chodila vo veku 45 s 25 rocnym mladym muzom. vydrzali spolu roky...
nedavno im to stroskotalo na zakladani rodiny, z pochopitelnych dovodov ona uz deti nechce, ale on velmi...
no neda mi to, snazim sa byt tolerantna, ale aj tak mi to pride zvlasnte...

Lolka

muzi byvaju aj na starsie, 44 este nie je starena, mozno aj dobre vyzerá, a aj to moze byt ze je skusena v sexe, a moze ju mat aj rád

flaska

Dokaze sa clovek, ktory podvadzal zmenit? Poznam chlapca, ktory svoje byvale podvadzal na kazdom kroku, ani to neskryval. Teraz ma dalsiu, ale uz nepocujem o tom, zeby to skryval? Rozmyslala som aj o tom, ci jej nepovedat, aky bol prelietavy v minulosti, aby nebola sklamana, keby sa nieco stalo, ale radsej som to nechala.