Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

co mam robit, ked som zacala priberat ?!!!

Príspevok v téme: co mam robit, ked som zacala priberat ?!!!
cinnamon

ahojte. trpim PPP uz 9.rok. strieda sa to - bud hladujem a chudnem zo dna na den alebo sa prejedam a priberam. dostala so sa do takeho stadia, kde som zacala jest 3 krat denne plus snacky, a skusam nevracat. no niekedy je to viac ako by som chcela. vyskusala som liecenia, psychologov, psychiatrov, lieky, skupinky, sama som si robila menu na tyzden... vsetko trochu pomohlo, ale nic podstatne sa nezmenilo. teraz sa snazim jest, lebo jedlo na jednej strane milujem a chuti mi. Boze, no som zufala, zacala som dost priberat. oblecenie na ktore som posledne roky zvyknuta je mi tesne a v duchu si vravim "takto to dalej nejde, dnes jem posledny den, zajtra si dam 3 nasobnu davku prehanadiel a dva tyzdne budem na vode a salatoch"... mam 180cm a 62kg (najmenej som mala 56, najviac 70 v puberte). prosim poradte mi, velmi potrebujem vediet ako dalej...

whee_ee

papaj pravidelne, mas teraz pravdepodobne spomaleny metabolizmus..ale ked sa ti upravi, tak aj vaha sa ustali a bude to ok,neboj sa.. hlavne vydrz... drzim palce.

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

co mam robit, ked som zacala priberat ?!!! - Fórum - ZDRAVIE.sk