Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Mam streptokoka uz rok

Príspevok v téme: Mam streptokoka uz rok
beatrice1

a zasa vysoke aslo.Brala som penclen 2 mesiace od oktobra a nic,doktorka mi zasa dala antibiotika dnes na 3 mesiace.Ako to ze ho to neznici??dostala som aj pendepon,prosim vas kde v tele ho mozem mat,preco sa to neda zisit,som hrozba pre ludi okolo seba?Moze to mat nieco spolocne s bolestami v hrudniku ked dycham a s depresiou a uzkostou,som strasne slaba?poradte prosim Dakujem

RNG

streptokoky az na vynimky sa daju velmi lahko znicit, ci uz antibiotikami(spravne vybratymi), alebo antimikrobialnymi doplnkami. Nevidim ziadny doivod na 3 mesacne liecenie.
Ak mas nizku imunitu a pohybujes sa okolo bacilonosicov(tj si znova a znova infikovana) pracuj na zvyseni imunity(zinok, selen, probiotika, betaglukany, vitaminy C a E......)

mariaj

BEATRICE 1,tiez by ma zaujimalo,ci ten streptokok sposobuje depresie.Ja tie depresie mavam aj kopec inych tazkosti-traviace,unava atd. a toho streptokoka mam aj v nose.Klikni na temu otazky na Rng a hladaj dozadu .Vo februari som davala RNG otazku ohladom streptokoka.Najdes tam aj odpoved od neho.Otazka je pod tymto istym menom Mariaj.Pozeraj aj vyssie,najdes viac este tam tusim bola otazka od niekoho na dutiny myslim,tiez precitaj.Niekedy sa ozvi ,prosim,na toto meno Mariaj,budem zvedava,ci Ti ta depresia po liecbe prejde.

mariaj

Hladaj v teme Zlaty Staphylococcus-stafylokok,a vyjadrenia od RNG.Pozri trochu dozadu.Co na stafylokoka to aj na strptokoka.Mam streptokoka v nose.Kvapkam si roztok GSE,striebornu koloidnu vodu.GSE aj uzivam.GSE je vytazok z grepfruitovych semien-velmi ucinny na streptokoky.Radi to pan RNG,nerada by som sa mu plietla do remesla.Temy na virusy a imunitu tu bezali.Pohladaj.Mozno sa Ti aj sam ozve

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.