Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

spevní sa brucho aj bez rozcvicky?

redsun

tak si ma presvedcila sway ;) skuim zajst niekde do postilkyyy kde su v pohodicke ludia a tak ktore sa podelia o skusenosti :) no v tom jedle mas pravduu jooj ale ked doma si nemozem vyberat furt musim zjest co je navarene :D:DD:D: ale obmedzujem sladkosti :)
drzte mi palce dnes idem maturovat :D:D:D: cawkyyyy

Lolka

ten aerobik moc nemam asi ako lebo keby chcem aj podla internetu cvicit mam tu malo miesta v izbe, a v TV asi nic nejde.

Lolka

dakujem allien aj ja myslím, ze tak nejak by som mala, do fitka ani ja nepojdem to by som musela platit aj za cestu...

alilien

lolkA: ano, tak nejak, mozes aj dlhsie pred tym. a nezabudni sa ponatahovat:) minule leto som takto kazdy den cvicila mesiac.. pol hodina aerobic( vtedy chodil v tv takze som mala podla coho:) a potom posilovacky..o meciac som kukala do zrkadla mala som ploche brucho a ani som nevedela ako.

sway

redsun
Bez do posilky..Pozri nechod do super vyhlasenych fitness centier (tam aj usmev stoji prachy),najdi si nejaku s "domackou" atmosferou,kde bude niekto fajn a ochotny ti poradit..okukaj to tam a zistis ,co zvladas odcvicit aj doma a co nie..Mozno si to potom zvladnes rozdelit (nieco doma nieco tam).Kreatin sa berie v cykloch a mam pocit,ze potrebujes ziskat pevne zaklady v stravovani - jedlo spravi viac ako si hocikto mysli..ked budes mat vyzivu aj treningy v malicku,pridaj kreatin a nakoniec uvidis ci sa budes chciet "odmenovat" dalsimi doplnkami pre este lepsie vysledky..
PS: som holka:-)

redsun

ty si holka ? tak ano civicm kliky ale na jednej ruke a myslim si ze je to dost takze ....a cinky mam 20kg jednorucky ale cvcim s 15kg jednoruckami 20 je uz dost vela nechcem to prehanat ano robim aj brusaky a tak.....tak mozno mas pravdu ale aspon keby bolo vidno ze nejake obrysi ze makam na sebe ale nevidno nic len ked sa napnem tak vidno daco

sway

redsun
Nechcem byt zla,ale co doma cvicis?kliky a brusaky alebo mas 10kg cinky?Tak asi aj kvoli tomu ,niesu ziadne vysledky:-(Z domacich cvikov objem urcite nenaberies..Fuu neviem co poradit.Ja myslim,ze kreatin su tiez pre teba vyhodene peniaze,ked k tomu nepridas poriadny trening.

sway

Na tie BCAA urcite teraz kasli ,ked pre zatial uvazujes o kreatine:-))Doplnenie,aby som ta nezmiatla..Najprv si sprav poriadok v treningu,potom vo vyzive,doplnky az na zaver..A to BCAA z doplnkov fakt az na uplny koniec.

redsun

precpac :D:DD: az teraz som si vsimol sway ano chcem si zlepsit postavu civicim pravidelne kazdy den do posilky nechodim lebo to je velmi drahe a mozem to cvicit aj doma :) v podstate mozem povedat ze cvicim uz rok a mam pocit ze nic moc ako keby som ani necivicil preto chcem poradit cvicenia robim zodpovedne neodflakujem ich :)a zacat brat ten kreatin aby sa moja snaha aspon trosku ocenila

sway

redsun
Neviem preco ma volas swap, no nevadi:-)Kreatin nie je zdraviu skodlivy,ani pri velmi vysokych davkach neboli preukazane ziadne vedlajsie ucinky,co nevyuzijes odide mocom..Takze to je v klude.Ja hadam ani nepoznam niekoho,kto by cvicil bez doplnkov..(kreatin, protein a BCAA su proste zaklad).Ale pozri ja netusim ci na sebe makas,chodis do posilky (kde by ti 100% poradili,lepsie ako ja tu) alebo sa len snazis trochu zlepsit postavu cvicenim raz do tyzdna..

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

spevní sa brucho aj bez rozcvicky? - Fórum - ZDRAVIE.sk