spevní sa brucho aj bez rozcvicky?

zabicka1611

ale babenky nemyslite si ze som daka chuda kost a moje brucho je len koza a sval...prave naopak..mam ho slaninkove..noo skor mala som..pravidelne cvicenie mu trosku pomohlo..a vobec som nemyslela na to, ze Pane Boze najskor na bruchu musim schudnut a az potom zacat cvicit aby sa pekne vytvarovalo..to je somarina...ved som toho zivy dokaz!!! kludne doma cvicte..napinajte svaly na bruchu..aj ked ste hocikde stahujte brusko...ja to robim pravidelne uz asi 2 mesiace a ked mam chut vytiahnem bicykel (esteze mame aj stacionarny)alebo sa idem prebehnut von!! to je vsetko...

zabicka1611

Lolka - cvicim to samozrejme dlhsie a nie len 2 minuty..ked budes pravidelne tieto cviky cvicit tak do 2 tyzdnov pocitis tvrdnutie bruska a do mesiaca sa ti objavia aj krasne rysy..a poviem ti, ze ja sa na svoje brusko neviem vynadivat!! niekedy stojim pred zrkadlom aj hodinu :DD

alilien

z brucha musis najprv zhodit,potom spevnit..takze aj ked budes robit milion brusakov denne bez aerobneho cvicenia ploche brucho nebudes mat..!skus si pred brusakmi aspon par krat cez svihadlo preskocit, nahrejes svaly a pojde ti to lepsie aj efektivnejsie..preto sa aj pred natahovanim ci posilnovanim vzdy robi rozohriatie (behanie,skakanie a tak.)

Lolka

vyzerá to dobre , dakujem:-D a cvicís to tak krátko ako ona? to bolo mozno len na ukázku:-D aj na fitlopte skuste.

a2

fakt to vyzera dobre. hlavne ta baba :)) hmm, len po akom case budeme vyzerat aspon spolovice ako ona? kedy sa asi cca ukazu prve pozitiva?u mna je dost problemove akurat to brucho, som sice chuda no mam velke brusko. :(

zabicka1611

tak presne toto cvicim aj ja..a pekne citim ako sa mi napinaju svaly na brusku a vidim ze to aj pomaha..pomaly sa mi zacina tvarovat brusko...:)) a Lolka tu mas par cvikov ktore cvicim:
www.youtube.com

poliewoocka

Nie, nie je to sviecka, ty len mierne zdvihnes nohy, ked lezis na zemi. Citis, ako sa ti napina brusko:) Skus si lahnut na zem a zdvihni naraz nohy aj hlavu. Vyzera to ako pilates:)