hladám niekoho kto sa pridá cvicit pravidelne brusaky

sisisissi

RAda sa pridam, len mi povedzte denny limit ze asi kolko,pretoze este vela naraz nezvladnem,a radsej urobim poriadnych 50-60 nez sto le takych aby bolo...

a2

lolka prosim ta ako je to na tej fit lopte? akosi si to neviem predstavit :) lahnes na chbat a ako sa zdvihas????
inak pridavam sa do klubu cviciacich :)
zacala som v pondelok, pokracovala v stredu a dnes :)urobim asi 150 brusakov v polohe lezmo pokrcene kolena a zdvihat sa mierne, z toho po 20 krat, rovno potom jednu hohu dat na druhe koleno a 20 praveho doboku a 20 do laveho boku, potom rovno a zasa opacne dobokov :) potom hohy za hlavu a pomaly na zem a naposleda zdvihat zadaok a to robim 50 az 100 krat.ale skusim dnes co bolo na tom youtoube :) a mozno aj na tej fit lopte. no a okram toho cvicim aj ruky a nohy :))

lagie

Ahojte, ja cvicim kazdy den na fitlopte po 25 minut, a ked sme pri tych brusakoch, neskusali ste AB ROCKET? nema s tym nikto skusenosti? Znama mi hovorila vra je to dobre www.topshop.sk

gretka

lolka, uz si nasla niekoho? ja pravidelne cvicim, momentalne kazdy druhy den, aby som to nepresvihla, tak by som sa aj ja pridala

Lolka

Cvičila som ráno okolo 90,100-110 brusakov a to tak ze 30 krát na zemi, skrcila som nohy a paty na zemi, potom som cvičila na fitlopte 5-10 krát s prestávkami, na fitlopte to dost cítit preto tam nezvladnem naraz 30 ked necvicím pravidelne, takze odporucam aj na fitlopte to tak, ze si na nu lahneme na chrbat a zadok a dvihame asi nie celkom hore asi tak, takze ak niekto zvladne aj 500 brusakov na fitlopte tak ho obdivujem, myslím ze na nej je to ucinne lebo cítim nieco. Na zemi zvladnem viac ale sa tiez celkom nedvíham. Alebo poznate nejaké cviky este?

poliewoocka

Narano je vdzy dobra len taka mensia rozcvicka, ziadne extremy.. skuste natahovacky, stretching, napinanie svalov. Do riadneho cvicenia sa odporuca pustit min. 2 hod. po spani.