Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Asi mam chlapofóbiu.

Príspevok v téme: Asi mam chlapofóbiu.
sabrina

Neviem, je to smiešne ale ak ma zaujem o mna nejaký chalan, tak sa cela roztrasiem spotím a nakoniec mu neodpovedam na sms a nechcem ho viac vidieť a na ulici sa mu ani neprihovaram a vyhýbam sa mu. Prečo? Už som to takto s par chalanmi spravila a pritom som mu nedala ani šancu spoznať ma a ani ja som si nedala šancu spoznať jeho. Po týždni som to vždy vzdala.

podobná_

ahoj sabrina, ja mam presne ten isty problem. ked niekto o mna javil zaujem, tak som akosi dostala strach (hoci mi bol dotycny aj sympaticky). proste som si ja sama stavala akusi barieru a mam problem s doverou. vela krat som si hovorila, ze nie som normalna. rozmyslala som, preco sa tak spravam, v com je chyba a mam pocit, ze ten moj postoj k chalanom prameni z jedneho neprijemneho zazitku (islo o zneuzivanie (no nie znasilnenie), ked som bola mala). myslim, ze to ma dost ovplyvnilo, hoci by som si to tak nemala pripustat, ale mam to proste niekde v sebe a to je problem. akysi blok :( myslim, ze vo velkej miere je prave tato neprijemna skusenost zdrojom nasej nedovery, strachu... je to tazke, prekonat to... :( ale je to aj v tom, ako vnimame samych seba, o sebadovere, ta je takisto velmi dolezita, pretoze ak si clovek neveri, nema rad sameho seba, tak nedokaze mat rad ani druheho, nedokaze si niekoho pripustit k telu...

kyblik

sabrina, urcite ano...je to zabudovane v tvojom vnutri preto sa teraz bojis muzov, nerozmyslala si nad nejakym psychologom? je dolezite oddelit tu spojitost s tym co bolo a s muzmi ako takymi

kyblik

aky mas vztah s ockom? nestalo sa nieco v minulosti vo vztahu s nim alebo nieco voci tebe/niekomu inemu ze mas takyto postoj k muzom?

sabrina

No za mesiac mam 23, a ak to takto bude do 30 tak potom si poviem, že už je neskoro. Alebo nie? Ako keby som sa ich bala, neverím im.

leerka

tak vyckaj dovtedy, kym si budes ista, ze s niekym chces byt, chces chodit, to ze mas 22este neznamena, ze musis mat vztah a ze si na neho vyzreta

chapem:)

uplne ta chapem :) a to som este o 2 roky starsia od teba:)
ja okamzite odpisem daneho chalana ked zistim ze ma zaujem:( a pritom chcem mat rodinu ale nejde to teraz akoby som bola este decko ktore partnerske vztahy este neriesi

sabrina

No ja už by som mala byt na to vyzreta mam 22, ale necitim sa na to a nasilu byť s niekym, len preto, že on ma chce, tak to ja ešte nechcem. Asi som divna.

ceresnickaa

podla mna si este neni na to vyzreta a ma to tak byt.. ked som bola mladsia tiez som kazdeho odmietala, pritom som predtym jasne vysielala signali ze sa mi paci.. ale nakoniec som dala vzdy kosom.. teraz viem, ze som nebola pripravena... kolko mas rokov

Textová Inzercia

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Asi mam chlapofóbiu. - Fórum - ZDRAVIE.sk