Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Nosím šošovky ale....

Príspevok v téme: Nosím šošovky ale....
sisuška

Nosím asi pomaly dvaroky kontaktné šošovky ale v poslednom čase sa mi strašne rozmazáva zrak ale iba občas anie je to príjemné bola som aj u doktorky ,ktorá povedala, že je všetko OK ale ja sa tak necítim dala mi síce nejaké kvapky Opthalmo Evercil ale neverím , že min to z toho prejde prosím o radu ak ste niekto mali už niečo podobné ďakujem..:)

dafne

no neviem, pozri to boli moje skúsenosti...nehovorím,že celkom fit, ved som ti to rozpísala, ale v utorok som už išla do práce v pohode, lebo oči už som nemala napuchnuté, len trošku to bol taký nepríjemný pocit, kým sa ti ten zrak ustáli,ale inač v pohode...ved si tu vyhľadaj nejaké témy - laserová operácia, myslím,že tu nejaké sú....

sisuška

hmm dafne ale znie to lákavo lebo do troch dní fit...:).. to si bola na lejzer bo som počula o všelijakých možných aj nemožných operáciach a o jednej sompočula ,že je bezbolestná len stojí okolo 50 000 tak to sami zdalo priveľa

sisuška

no aj ja som rozmýšľala nad operáciou ale neviem či to bude teraz najlepšie riešenie lebo na to ,že mám 19 rokov (čo by sa mi nemal už zhoršovať zrak )stále sa zhoršuje tak uvidím ale ďakujem za radu.

dafne

sisuška, no ja som bola v Košiciach 3F sa volá ta súkromná očná nem.. Bola som v roku 2007 v júli. Robili mi obe oči naraz - v piatok, aby som sa cez víkend dala do poriadku. Samotná operácia nebolela, oči ti zakvapkajú-znecitlivia a potom som len cítila ako spáleninu. Nič strašne. Cez víkend mi oči opuchli ako žabke,slzenie a brala som každé 4 hodiny Ibuprofen-myslím...ja som až také strašne bolesti nemala ako to opisujú niektorí...možno aj vdaka tým liekom...v pondelok som išla na kontrolu a v utorok som šla do práce....kým sa mi zrak ustálil, tak to trvalo asi pol roka...myslím tak celkom....najprv som si myslela,že sa to nepodarilo, lebo pracujem s počítačom a videla som zo začiatku trošku rozmazane...nie až tak hrozne...ale všetkému treba čas...tak sa to potom pekne ustálilo...ja som spokojná...dúfam,že mi to vydrží...a ked nie, tak to za ten pocit stojí...a platila som 19500,- to bola akcia....ale skus si vyhľadať na nete konkrétnu nemocnicu a určite tam majú cenníky...dnes už väčšina áno....toľko moje skúsenosti...

ivka 2

dafne, prosím , opíš priebeh operácie a či ti robili obe naraz. koľko to stálo, a či si bola PN. ďakujem ti veľmi krasne.

dafne

..ja som tiež od okuliarov prešla postupne na kontaktné šošovky, nemala som nijaké problémy s nimi a nakoniec som to vyriešila operáciou a zatiaľ som spokojná....dufam,že sa mi dioptrie nevrátia....mala som 3,5 a 4.
ale ked začínaš mať problémy tak radšej zmen lekára...lebo predsa len oči nie sú sranda... pa pa, všetko dobré

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Nosím šošovky ale.... - Fórum - ZDRAVIE.sk