SEX s antikoncepciou az do konca???

leerka

niekto a ako si si mohol vsimnut, v jednej teme som ti pisala, ze je to chyba tych bab, lebo ak nieco zacnu brat, tak uz len z vlastnej inniciativy by sa o to mohli zaujimat a informovat....
a este raz spomniem moju vetu...nevedomost neospravedlnuje....

nepoviem

niekto - jasné pohode, šak od toho tu sme, aby sme si pomáhali ;) .. čo ma najviac hnevá, stále presviedčať holky a dookola im vysvetľovať aké sú hormonálne antikoncepice škodlivé .. ved ked idem niečo užívať pár rokov, zoženiem si o tom čo najviac informácii, prelistujem celý google, aby som si bola istá že mi nič neuniklo. No napriek tomu sa holky rozhodnú pre HAK s myšlienkou, mne sa isto nič nestane a nijak mi to neublíži ...

niekto

nepoviem vdaka za podporu :D
ak sa dobre pamatam od tohoto prispevku som zacal vkladat ten odkaz na ten clanok
leerka yana a vsetky ostatne co ste sa domna pustili ako osi tento prispevok je dokaz toho ze su baby ktore nemaju sajnu co to robi a preto som sem par krat vlozil ten odkaz a to je dovod preco stym neplanujem prestat

nepoviem

luna - kôli akné si používala HAK a potom ešte aj Roaccutane ? ... si si pekne naložila do tela .. a čo pečenové testy ? boli vôbec ?

nepoviem

luna, yana .. toto je vyjadrenie jednej holky o HAK

uplne ta chapem, vsak ja som takisto videla na sebe len pozitiva a ani polrocne testy, ktore som stale absolvovala na pecen nic neukazovali! HAK mi upravila cyklus, mala som pravidelny ako hodinky, bezbolestne a kratke kramy, proste vsetko doslova idealne- ako aj ty pises... ale NIKDY som ani len netusila co sa deje v mojom tele, teraz som sla na jedno specificke vysetrenie a tam sa ukazalo, aj napriek tomu, ze som na sebe nic, ale ABSOLUTNE NIC nebadala, vo vnutri to bolo inak -srdce, oblicky, plodnost.... casom i sama zistis (vravi sa, kto nezazije na vlastnej kozi neuveri)

... strucne povedane: oslabene srdce, zmensujuce sa oblicky, prestavajuce fungovat - napadnute bakteriami - plesne (HAK svojimi meniacimi sa hormonmi v tele sposobuje premnozenie kvasiniek, hub, plesni, a na vnutornych organoch to tazko aj sami lekari zistia), no dalej: po vysadeni padanie vlasov uz nemam skoro nic, mozno tretinu, znizena imunita - kozne choroby (doteraz som nemala a ani nepoznala co je vvyrzaka napr.plet som mala ako babika -teraz horor) Dufam ze tak strucne staci... HAK uz nikdy viac, keby som vedela, resp. nejako badala ze ma to postupne nici, tak by som to nebrala,lenze nic mi nebolo a nepocitovala som nijake negativa spojene s Hak :((( negativa mam na papieri od lekara = diagnoza, a kedy to zacnem na sebebadat - to prinesie cas :(
a zabudla som na najdolezitejsie - znizenia, resp. nemozna schopnost otehotniet :(

yana

luna, ja tiez uzivam hak, uz pomaly treti rok, som absolutne v poriadku, na vysetrenia a prehliadky chodim pravidelne.. takze bez obav..

luna4325

ja som uzivala volakedy antikoncepciu len kvoli akne, a potom aj roacutane (ten si asi myslel na akne), viem ze to nie je pre telo dobre ale raz a navzdy som sa toho zbavila, dneska je dolezite vyzerat reprezentativne a ak som si chcela najst dobru pracu musela som sa zbavit akne pretoze som ho mala ako 15-rocna pubertacka (a to som mala 25). a teraz som stastna nemusim na seba davat centimetrovu vrstvu makeupu, vlastne vobec nic na pokozku. nemala som ziadne vedlajsie ucinky, pravidelne sledovali moj zdravotny stav.