Ako vysvetlit gynekologovi ze uz beriem antikoncepciu

Príspevok v téme: Ako vysvetlit gynekologovi ze uz beriem antikoncepciu
marry5577

mam taky problemik, potrebovala som zacat brat antikoncepciu teda sa chranit pred nechcenym pocatim,v tejto dobe je clovek dost uponahlany a za pracou sa cestuje aj mimo SK, a samozrejme ktorej babe sa paci vysetrenie u gynekologa a veci s tym spojene, cize som si zadovazila Mercilon ktory uzivam a nieje ziadny problem, no uvazovala som o preventivke kde samozrejme z krvy asi zistia ze ich beriem cize je lepsie povedat to vopred,no neviem ako bude reagovat lekar, a prestat brat ju pred vysetrenim dake mesiace to vyznam nema. Napada Vas daka rada? Dakujem

leerka

no neivem co by ste hovorili, keby ste museli chodit gynekologovi kazdy mesiac ako ja, niekedy aj castejsie...samozrejme to trvalo iba urcitu dobu, neaky polrok....

maruska001

odvazna..ked ti poviem,ze hak skoro zabila moju kamosku...a ty si ju len tak sama naordinujes...si maximalne nezodpovedna

panča

no aby bolo hned jasne, z vysetrenia krvi ti nic nezisti, pretoze on nerobi odbery na hormony. robi odbery -krvny obraz a hepatalky (pecenove testy) a vysetruje pacientku z dovodu ochrany jej zdravia..moze sa stat, ze mas zdravotny problem, o ktorom vobec netusis a vobec by si HAK brat nemala. Cize jednaj s nim na rovinu.Povedz mu, ze si mala lieky od kamaratky, sedia ti, chces ich brat aj nadalej, ale chces mat porobene vysetrenia, aby bolo vsetko OK

lesslie

no normalne, prid k doktorke a povedz jej, ze si si dala u inej predpisat HAK, ale nevyhovovala ti tak chces ist k tejto, a ze kartu ti nedala, nevies preco...a nicoho sa neboj, aj keby si jej povedala pravdu, ze si si ju zohnala, tak ti mozno vycisti zaludok, ale nemoze ta preto zobrat k sebe medzi pacientky...ved skus a uvidis a vysetrit sa daj je to len pre tvoje dobro, aspon zistis, ci si naozaj v poriadku a ci ti vlastne sedi Mercilon, bo on nie je vhodny pre vsetky zeny

moniqa87

viete co, dokonca aj na to neprijemne vysetrenie sa da zvyknut, ja som tam kazdy rok chodila s tym, ze "pane boze, jak ja to neznasam" ale samozrejme mi bolo zdravie dolezitejsie, tak som neotalala, zak asi 3 roky mi to trvalo a dnes som bola tiez a zistila som, ze uz som sa od toho dokazala uplne odosobnit a brat to ako kazdu inu prehliadku, ani stres ani nervozita...
takze myslim, ze aj na toto sa da zvyknut

kiki

Marry mas pravdu, vysetrenie u gynek sa asi nepaci vacsine zien, ale moje zdravie mi je cennejsie ako to, ci sa mi nieco paci alebo nie. Mala si velke stastie,ze si si nenarobila viac skody ako uzitku.

heaven

jezin, neznasam taketo reci- samozrejme ktorej babe sa paci vysetrenie u gynekologa a veci s tym spojene... je to vysetrenie, skoro ako kazde ine. ide tu o vase zdravie, neviem, co poniektore robite z toho taku vedu!! je to dost trapne podla mna! tak tam nechodte vobec, ked vam je to neprijemne.
a nie je nahodou hak len na predpis? a sankcia za porusenie je 500tis sk ?!

moniqa87

omg, ja by som ani zenskej nesla... zenske gynekologicky su vo vacsine pripadov ovela surovejsie ako chlapi...
pozri, to, ze sa ti problemy neprejavuju navonok este neznamena, ze si naozaj ok...
tak naco cakas? utekaj doktorovi