Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Obrúsky na intímnu hygienu

cisti

len náhodou som sa tu ocitol 1x, len som chcel povedať, že aj pre nás mužov sú to praktické pomôcky, ja používam vlhčené obrúsky napr. keď som za volantom a jem nejaké ovocie, ktoré obsahuje sladkú šťavu

ixix

Nie zas casto, ale pouzivam ich bezne, vzdy ked potrebujem. Sice ktovie cim su napustene. Niekedy ich cele vytiahnem a trochu vyzmykam. Na to ich namocim do vody neni v nich tolko chemie co moze skor tam dole uskodit. Inak ich pouzivam aj na tvar ci telo v praci ked su horucavy atd.

Gima

Ja jedny mám. Modre balenie s názvom FRESHNESS. Zakupite v lekárni a drogerii. Je to vlhky toaletný papier s výťažkom z harmančeka, dermakologicky testovaný bez alkoholu. Stalo to 1,30. Vlhčených papierov je tam 20.
Je to super na rýchle umytie v intimnych zonach počas cesty vlakom, autobusom alebo lietadlom, kde nie je možnosť sa osprchovať. Niekedy som tak unavená, že vlhčený toaleťak je najrýchlejší spôsob hygieny.

bee_1

takéto veci najdes v hocijakej drogerii :) ja kupujem vsetky veci tykajuce sa hygieny na strankach notino.sk alebo pilulka.sk lebo tam maju dobre zlavy ked si aktivujes kupony :) www.kuponyzdarma.sk
www.kuponyzdarma.sk tuto

luclucka

Mariama ahojky tak som mala cestu okolo lekarne tak som sa tam zastavila a pytala som sa lactacyd antibakterialne obrusky a na moje prekvapenie ich mali....tak som si ich vzala a zacala som skusat. Dufam ze budu fajn.. zatial co som ich pouzila asi dvakrat tak som sa dolu citila skoro hned lepsie, sviezejsie a hlavne cistejsie :)

anetta1000

Giga1 prečo by mali byť blbosť? Ako SOS pomoc slúžia dobre. Ja ich nosím pri sebe pravidelne v kabelke počas dňa. Najmä ich používam vždy, keď som na nejakých verejných wc, že neviem ani kto všetko toaletný chytal a všetko okolo toho a viem, že keď sa utriem tak baktérie majú malú šancu na prežitie :)

Giga1

Treba sa naučiť čítať zloženie a potom zistíte čo je blbosť, ten údajný tymián, vám môže prd škodiť, ale aj byť k osohu. Obrúsky na intímnu hygienu sú samé o sebe blbosť a to som z farmácie.

jarica21

k_AĎAN budem asi drzá, ale dovolím si povedať, že zrejme o rastlinkách ako tymián a aj aloe vera vieš príliš málo. Nevidím a ani nepoznám jediný dôvod prečo by mali lactacyd obrúsky s tymiánom škodiť. A keď sme už pri tom..keby si ich skúsila a nerobili ti dobre, tak by som rozumela tvoju komentáru, ale takto vôbec nie. Kritizuješ v podstate niečo s čím nemáš skúsenosti, čo je pre mňa teda zaujímavé.

Lubicicaa4447 ono asi nie všetky značky a typy sú na dennodenné používanie. Je možné, že to je aj tým. Alebo ti niečo v nich nesedí. Každá sme iná, inak citlivá. Možno ak chceš naďalej používať obrúsky tak by si sa mala pozrieť po nejakých iných, keď ti tieto nevyhovujú.

k_AĎAN

Podľa mňa sú klasické, nearomatizované a bez všelijakých blbostí najlepšie. Mne sa Nivea osvedčila, ale tá klasická. Lactacyd používam málokedy, ale nejak živo si neviem predstaviť, že by niektoré obsahovali výťažky Aloe Very, tymiánu a neviem čoho, lebo napr. ani tymián nemá také účinky ako ich tu niektorí opisujú a navyše vždy existuje určitá forma v ktorej pôsobí, príp. ako sa má spracovať. Obchod je obchod a ľudí sa nechajú ľahko namotať.
Takisto aj WC papier je klasický najlepší, lebo ostatné spôsobujú všelijaké alergie a infekcie.

Lubicicaa4447

Tak v tomto som sa stratila aky je rozdiel vlastne v tych co maju tymian a v tych co nie? Ja som kupovala obrusky od nivei na intimnu hygienu chvilu som ich pouzivala aj som mala pocit prve mesiace ze su ok ze mi vyhovuju len posledne dva tyzdne nejako ma vsetko svrbi ked sa nimi utriem. Neviem ci je to zmenou cyklu alebo cim..

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.