Obrúsky na intímnu hygienu

lexxa

Aj počas dní ich používate? tak to by som sa mohla po nich obzrieť. Ja práve v tom čase, keď mám menzes tak sa cítim veľmi zle. Nerada niekam chodím, lebo sa cítim hmmm dosť nepríjemne :-( možno používanie obrúskov by ma mohlo tohto pocitu zbaviť nie?

brunetka99

záleží aké. Niektoré zoženieš v supermarkete, iné len v istých drogériach a ďalšie v lekárni. Nie je podľa mňa žiadny problém sa dostať k obrúskom na intímnu hygienu :-) ja som tiež kým som ich nepoužívala som premýšľala, kde ich zoženiem a za akú cenu, lebo som ich nikde nevidela a potom som prišla na to, že dlhé roky som okolo nich v obchode chodila, len som im nevenovala pozornosť :-D

GabrielaT.

Kúpiš ich aj v hypermarketoch, ja ich bežne kupujem v Tescu, príp. ich vieš kúpiť aj v drogérii. V lekárni som ich ešte nekupovala.

Simča_LC

Ja ich mám obrúsky vždy v kabelke a využívam ich veľmi často. Počas menštruácie ich používam pri každej návšteve WC, ale ak som niekde mimo domu, tak vždy. Medzi značkami nerozlišujem, mne nespôsobili problémy ani jedny.

NatalkaBS

Lexxa ja používam Lactacyd obrúsky najmä v období menštruácie. Cítila som sa mnohokrát počas svojich dní veľmi zle. Mala som problém ísť na akékoľvek stretnutie, keď som mala tieto dni, pretože som sa dolu necítila dobre. Ale teraz ako ich používam počas dní tak mi už nerobí problém nič :-)

lexxa

Tymián má takéto účinky? Ja na intímnu hygienu som nikdy žiadne takéto obrúsky nepoužívala. Nikdy som to nejako nemala za potreby, ale v lete počas menštruácie nad tým dosť intenzívne premýšľam, či by som nejaké nemala vyskúšať. Len neviem či aj v tých dňoch sa môžu používať.

mariama254

for you - olgicaolga
:-) z mojho pohladu obsahuju len prospesne zlozenie pre intimne partie. Tym myslim, ze nie su nejako zbytocne parfumovane alebo nieco podobne pretoze prave to mnohym zenam vadi. Tymian ako zlozka obruskov je velmi fajn - to kvitujem :-)

anickadusicka

kaslia pokial si zena vyberie obrusky ktore jej intimnym partiam sedia, ze jej nevadia tak nevidim dovod preco by ich nemala pouzivat. Ty ano? :)

brunetka99

Ono je to rôzne od danej značky a typu obrúskov. Ja používam obrúsky ktoré obsahujú výťažok z tymiánu, ktorý má antiseptické a antibakteriálne účinky. :-)