Obrúsky na intímnu hygienu

maculik2

Huuni pri obrúskoch ide presne o to. Že sú každé s iným zložením. S inými prídavkami alebo akoby som to povedala. Je veľký rozdiel, či obrúsky na detskú riťku, či antibakteriálne na ruky, alebo na odličovanie a je rozdiel na intímnu hygienu!

Huuni

myslíš, že ten toaletný papier by mohol pomôcť?
Ja práveže neviem aké mám začať používať. Viem, že sú rôzne obrúsky, ja dokonca vlhčené obrúsky používam aj na ruky,keď utrieť alebo niečo, ale nikdy mi nenapadlo ich používať na intímnu hygienu, keďže neviem čo všetko obsahujú. Obrúsky na intímnu hygienu by mali mať iné zloženie ako napríklad také pre deti na riťku, či?

kaslia

neviem ja osobne by som asi do obruskov na intimnu hygienu nesla, clovek ani nevie ake problemy mu take obrusky mozu narobit :((((

maculik2

simčina keď chceš používať takéto obrúsky tak len také ktoré sú na to priamo určené. Netreba zbytočne vymýšľať a hľadať všelijaké možné iné alternatívy.

simčina

Ja som obrúsky používala ale tie detské vlhčené, ale to mi narobilo viac problémov ako osohu. Dobre si to treba rozmyslieť čo začneš používať. Pretože ak Ti to privodí nejaké problémy tak len ťažko sa z toho dostaneš. Ako aj ja ;(

anickadusicka

hlavne zalezi na tom ake obrusky chces zacat pouzit. Nie su obrusky ako obrusky to si musis uvedomit predtym ako si nejake kupis ;)

zuzi74

Ked uz vlhcene obrusky, tak neparfemovane. Po pouziti by som sa este utrela do sucha toalet. papierom. Vlhke prostredie podporuje rozmnozovanie bakterii.

Huuni

Baby ja som nikdy nepoužívala žiadne vlhčené obrúsky, ale teraz uvažujem, že ide leto a samozrejme keď je teplo tak mnohokrát mi je dolu tak nepríjemne, že by som najradšej dala sprchu a umyla sa, ale mnohokrát to nie je možné. A ako fajn alternatíva mi prídu obrúsky len som si nie istá, či je to dobrý nápad.

meForMe

achojte,ja teda velmi casto obrusky nepouzivam,ale ked uz tak pouzivam lactacyd.je ich tam nejakych 20kusov ale su dost drahe,okolo 2,5eura..ja som aj dost nachylna na mikozy takze tie lacnejsie obrusky si "nemozem dovolit"..