Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Holiacie strojceky- Gillete venus

manda276

viem ze tato tema je uz dost stara, ale nevadi...ja som zacinala s Venus Breeze no teraz mam Venus Embrace a musim povedat ze je super..uzasna ziletka..lepsia ako Breeze jednoznacne...ale chcela by som vyskusat tu novu Venus pro skin sensitive...mate niektora skusenosti? dik

hanica256

Kočky znova trošku otváram túto diskusiu...už dlho si robím zálusk na Venus strojček- mám problém s podráždenou pokožkou po holení a čiernymi bodečkami tam dole...odporučíte mi ho?

malinockaaa

aj ja pouzivam pansky gillete mach 3 ... perfektny strojce a jedna ziletka vydrzi ostra dooooost dlho. takze zabudni na damske strojceky :))

oh.my.gosh

ja som mala normalny venus a ten embrace (to je ten modry), su sice pekne a farebne, ale to je asi tak vsetko :) ovela lepsie su panske zilteky, milionkrat lepsie oholia, takze som si kupila gillete mach :D aj moj frajer ked bol u mna v sprche a pozical si ju starsne na to nadaval, ze ako to mozem pouzivat

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Holiacie strojceky- Gillete venus - Fórum - ZDRAVIE.sk