Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

na naco si robite deti?

Príspevok v téme: na naco si robite deti?
luciferka1

ked sa o ne neviete postarat? na co? ja toto nikdy nepochopim......, ja by som takych rodicov kopala do prdele, spravia si deti, ked trocha podrastu tak isch odkladaju na chodbu, aby ich nemuseli na ociach a usiach a nech detricky otravuju zivot niekomu druhemu...., sa trocha uvedomte, ked sa pustite do sexu....

annia

tak toto si vravim vzdy, ked pozeram spravy. Hlavne tam z vychodu. Porobia si deti, chvalia sa tym, ze "najmladsia stara mama" no a cez zimu im pomrznu deti. Nechapem tychto ludi. Vsak je to neludske. Tak niekto sa stara aby to dietatko sa malo ako v bavlnke, davaju mu lasku.. a na druhej strane az cloveku puka srdce ked pocuje, ze deti uhoreli, pomrzli.. A pritom ich nechcu dat ani socialke... No naco maju takyto ludia deti?

luciferka1

ZUZANKA JA BY SOM POTREBOVALA POradit, ja mam rada deti, ale odtial pokial, este stale su tu, musim pockat do 22 a potom pojdem za nimi mna inak neposluchnu, a ano chcela som sa postazovat, vadi mi to, myslim ze by to vadilo aj inym ludom na mojom mieste, len si to nikto neprizna, otec mi tiez povedal ved to je nic, to vydrzim pokym neprisiel na navstevu a nepocul co robia....policiu? myslis ze by prisli kvoli tomuto..., no neviem

zuzanka65

Luciferka, ty si chceš len pokecať a posťažovať sa? Ak áno, tak to chápem. Nepochopila som však, prečo máš potrebu zakladať tému s takou otázkou, ktorú si položila. Ak chceš konkrétnu radu, ja by som zavolala mestskú políciu, ak by mi to tak strašne vadilo, ako tebe.
Vlastne ma do toho nič, len si tu tak čítam po témach, sem tam niečo napíšem, ak ma niečo zaujme. V skutočnosti sa len nudím. Odchádzam radšej pozerať tv. Prajem Vám všetkým pekný zbytok večera.

luciferka1

tak ale v blave to chodi tak trocha inak, uplne mi staci ked nam rozprava ucitel xo zazil v praxi a na ake zanedbavane deti socialka totalne kasle...je to jeden velky bordel, s ktorym nic nenarobime...., najhorsie je ze ja potrebujem klud, povedali sme im, nech tu ostanu 2hodiny denne, ze tolko znesieme, a dnes su tu uz zase 2,5 hodiny a nie su ticho, tak ked sa neda dohodnut na pravidlach tak to je onicom.., neviem co by bolo najlepsie, takto vyzeram mi ako ti najhorsi a ich rodicia su svati len preto ze ziju v takych podmienkach ako ziju, ale to nie je moj problem

adka111

No vies co neni ti co zavidiet a to je na tom ze ti nikto v tomto nepomoze A asi to cim dalej tym to bude horsie a tych rodicov by som radsej nakopala do zadku ,lebo ver mi oni na tom nesu najvacsiu vinu.A ako pises detom uz takyto zivot aj vyhovuje ale aj tak mi to neda ,mamina ich bola udat na obecnom urade ,tak starostka si zavolala rodicov,upozornila ich ze budu mat po pridavkoch a neviem co im este povedala ale zabralo to.Neviem ci kuoly pridavkom sa zlakli, ale zatial je klud.

luciferka1

rodicov? ti velmi dobre vedia ale maju deti..., to su taki rodicia, ved vlastne deti im vynadaju kolkokrat a oni si ich len obranuju...a socialka? tak ta nic nevyriesi, aj v horsi pripadoch sa kasle na tie decka...., cest vynimkam.., chceli sme sa aspon s detmi dohodnut avsak neda sa..zneuzivaju to

adka111

Prosim ta a kde maju rodicov??A co uz budu robit ked budu taky pubertiaci to aj z bytu sa budes bat vyjst von.Moja mamina ma takych podarenych susedov co maju ,,svate"deti co sa im aj boji volaco povedat lebo jej vynadaju do starych ku...Tak ze ta chapem co prezivas a jedine co by si mola ssa porozpravat s rodicmi ze ked sa to nezmeni posles na nich socialku.

luciferka1

adka mylis sa, ja mam praveze dobru skuseńost s mojimi rodicmi, vzdy som neakym sposobom mala vyplneny volny cas,a nemusela som sa poflakovat..., prave preto mi to pripada teraz take cudne, nechapem kam tento svet speje, a co s tych deti vyrastie, ja ked som bola ako oni bala som sa na starsieho co i len pozriet, nie ako tito, ledva to je od zeme vidiet fajci ti to do tvare a smeje sa a nadava ti..., nechapem to. a neuveritelne sa to vo mne zmieta, na jednej strasne tie decka neznasam ze nedaju pokoj a na druhej ich lutujem lebo nemaju kam ist...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

na naco si robite deti? - Fórum - ZDRAVIE.sk