Horské slnko Sirius - výrobca Chirana

Súvisiaci obsah

slavkad

Pepej: Poprosila by som presny nazov firmy. Nasla som nejaku Chirana Progress a Chirana Dental, ale neviem najst ani na jednej stranke o horskom slnku. Vdaka

Pepej

Zdravím Vás, ja som náhradnú trubicu zohnal v Piešťanoch, priamo v závode Chirany, tam mi ju do slnka vymenili a dali mi aj tú, ktorá nebola rozbitá novú, aby nemala slabší výkon, pribalili mi aj 2 náhradné, ak by sa mi znova rozbila, neviem stálo to nejakých 10 € (tuším). Brat to používal keď mal akné, no neviem či mu vďaka slnku zišlo dole.
Raz sme požičali slnko susede, chcela sa mierne opáliť a bola za ním nejaké 2 minútky a dosiahla "perfektne spálený" efekt. Nesmie sa to preháňať a byť blízko pri slnku. Na kožné problémy neviem či je to ja som mal niekedy atopický ekzém, no na to mi pohohla jedna lekárka z Hlohovca, keďže aj v Ba mi povedali, že sa z toho nedostanem nikdy a hľa už je 12 rokov, čo mám pokoj. Takže netuším načo všetko sa to používa, my to máme hlavne kvôli prechladnutiu, nahrievame si s tým tvár a trup.

Alča

Aj mne sa rozbila,resp.poškodila jedna z trubíc na horskom slnku.Má to význam opravovať? Nemám šajnu kde a či sa to dá
vôbec vymeniť,resp.opraviť.Poraďte,prosím,
ak viete. Ďakujem vopred. Alena

smirnowow

niekto sa tu pytal na akne , takze moja skusenost - velmi dobre to pomaha na akne horske slnko, len pozor na minutky aby nedoslo k spaleniu pokozky.

jano11

Pepej. Chcela by som sa vas opytat, kde ste zohnali nahradne trubice? My mame tiez jednu trubicu rozbitu a nemozme zohnat nahradnu. Dakujem

Nikolas66666

Chcel by som sa opytat Gaba42, preco spalena koza smrdi ovela horsie a intenzivnejsie ako zo solarka a preco tomu tak je. Mam pocit, ze to stare horske slnko SIRIUS opaluje do ruzova a dokonca aj potom tak smrdim ako opekane prasiatko:)

Gabo42

Ľudia, čo blbnete. UV žiarenie - tá stredná trubica sa pouzíva zo vzdialenosti asi 1-1,5 m odporúca sa zacat dávkou 30 sec. Postupne je mozné po niekolkých dnoch zvysovat ale max. do 2 min. Viac nie. Ten "smrad "je ozon. Mimochodom má dezinfekcné úcinky na domácnost. Tak ze ked máte doma chrípku a pod. odporucam vyziarit miestnost BEZ PRITOMNOSTI LUDI na 10 min a potom vyvetrat. Pozor, skodi izbovym trastlinam. A este nieco, bez specialnych okiuliarov sa v nijakm prípad enedívajte do zapnutej výbojky. Moze vam to trvalo poskodit zrak.

Pepej

Tieto horske slnka, co sa teraz vyrabaju su uz len na oplaovanie, toto bolo tusim jedine, ktore bolo kombinaciou horskeho slnka a kvalitnejsieho infraziarica, oproti tym co su klasicke IR ziarice. neviem ci tehotna zena moze chodit do solarka, lebo to horske slnko je vlastne domace solarium.
K tomu "smradu" ktory je citit po pouzivani UV svetla, to je bezne pri jeho pouzivani sa v ovzdusi vytvara ozon, preto ak sa nad nim opalujes MAX 1 minutu z vacsej bzdialenosti treba dostatocne vyvetrat, takisto aj ked niekto pouziva laserovu tlaciaren, no najma laserovu kopirku

sofii

Ahoj, no ja mam horske slnko ale uz take moderne, kupovala som ho minuly rok, ale neviem ci ho mozem pouzit aj v tehotenstve, dost sa mi zhorsila plet a chcela som trocha preliecit vyrazky, co sa mi teraz narobili ale vobec netusim, ci ho mozem teraz uzivat ... poradite?