Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Uz netusim ako dalej:(

Príspevok v téme: Uz netusim ako dalej:(
tarinkaa

Ahojte..uz neviem ako dalej.. mam 16 moj priatel 19 nas vztah je dost komplikovany..sice sa pozname len 4mesiace.ale v poslednom case naraza na odpor zo strany mojej rodiny a znamych-vraj ze ked som bola cely zivot sprosta ku..a neludska necitliva vraj alkoholicka a co ja viem co este co spolovice nie je ani len pravda tak preco si myslim ze vsetky svoje zivotne chyby napravim tym ze chodim s retardovanym kriplom...
Ten chlapec misko- byva sice 200km odo mna ale vidime sa dost casto aj napriek vsetkemu a on je proste uzasny clovek ktori si toho velmi vela vytrpel –mal 17ked mu zomrel mladsi brat na leukemiu..jeho mama to nevydrzala zrutila sa a rok na to spachala samovradzu jeho otec tiez velmi nezvladal takuto situaciu..misko sa nedokazal zvladat tuto situaciu a v den svojich 19tych narodenin sa rozhodol spachat samovrazdu aj on na motorke vyletel z cesty- no prezil to- aj ked ma zjazvenu celu tvar, poskodene nohy-ked ma lepsie dni tak chodi za pomoci bariel ked horsie tak len na vozicku ale hlavne je ze ako tak zije- aj ked so psychickými problemami- proste niekedy sa akosi nedokaze ovladat je depresivny nema naldu, inokedy ho nastve hocijaka blbost a je schopny aj nemozneho inokedy je kludny ako baranok a cely den dokaze presediet na posteli a usmievat sa na stenu...nepomahaju mu psychiatri ani liecenia nic ....a to je ten najhlavnejsi problem- mnoho ludi z mojho nam zivot zneprijemnuje tym ze ked nas vidia spolu tak maju blbe narazky vymyslaju si somariny- a casto ani len netusia aky den aku naladu ma a viackrat ho to uz riadne vyviedlo z miery- bbojim sa velmi onho pretoze ked ma svoje horsie dni uveri kazdej blbosti bojim sa zeby si mohol ublizit ale nedokazem najst riesenie ako ho naucit aby ho takereci nevyviedli z meiry alebo ja neviem co mam dalej robit : ( prosim ak viete tak pomozte...

tarinkaa

stale sa mu to snazim vysvetlit lenze ti ludai si stale vymyslia nieco nove nejaku totalne somarinu- a on proste ked a horsi den ked je "mierne" labilnejsi uveri vsetkemu:((..
zajtra budeme opet spolu som zvedava ako to dopadne.

krisha neprihlásena

v tvojom veku som si toho tiež prezila dosť. Ak ho považujes za najlepšieho kamaráta a on teba za bútľavú vŕbu mali by ste si vzájomne dôverovať. Povedz mu čo všetko o tebe ľudia narozprávali,že ťa to trápi,že ho máš rada a že nemá dôvod neveriť ti.

tarinkaa

cely zivot-vlastne podla mojcih rodicov mne stacil rok a pol na to aby som preztila tolko co niektori ludia nestihnu za cely zivot..

a ktom unasmu vztahu netusim ci ho lubim ci nie-na to je asi este skoro ale proste je mi s nim dobre beriem ho ako najlepsieho kamarata a on mna ako butlavu vrbu ktorej sa zo vsetkym moze zdoverit..

casom sa s tym vyrovna ale bojim sa ze to bude trvat az prilis dlho a niektori ludia mu dovtedy stihnu "ublizit" este viac a on sa nedokaze z toho pozviechat

krisha

Mas 16 a ze vraj si bola ,,cely,, zivot kurva, alkoholicka, neludska a necitliva?? Booze dievca, vacsina zivota ta este len caka. Tvoj priatel to mal, ma a bude mat v zivote tazke, ale ak sa vyrovna s osudom a da sa dokopy, bude ti moct doverovat a ziadne klebety o tebe ho nevyvedu z miery.

annia

A lubis ho, alebo je ti ho len luto? Opisujes co sa mu vsetko stalo ale ani slovko o nejakom cite k nemu... Jedina rada.. hmm potrebuje lasku ktorej sa mu nedostavalo, nezabudaj, laska hory prenasa... :)

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Uz netusim ako dalej:( - Fórum - ZDRAVIE.sk