male jazvicky na tvari

kupcane

neviem oxy co su zazraky,ale ked mas jazvy minimalizovane tak to vela ludom pomoze. neviem ako si to pouzival, ale ja urcite vysledky vidim...mne je jedno ci si to niekto chce alebo nechce vyskusat...ja som vysledky videla a klientkam to pridalo na sebavedomi...takze to je kazdeho vec...

kupcane

preco by som nenapisala? ja sa za to nehambim...je to mikroderma a vyhladzuje to celkovu pokozku, sklada sa to u dvoch krokov a zarucujem sa za ucinky,mam to vyskusane...nekupis to ale v obchodoch :(

kupcane

to je cca na pol tristvrte roka a okolo 70 eur...nie je to najlacnejsie...zas ani najdrhsie ked za laser zaplatis podstatne viac a hlavne je to o tom ako velmi ta trapia tie jazvycky...ja by som na laser nesla,lebo radsej dam menej za to o com viem ze funguje :)

kupcane

Viktro ahoj, jazvycky vieme odstranit jednoducho jednou sadou ktoru pouziva mnozstvo mojich klientov s rovnakym problemov a naozaj je to len otazka 4-5 mesiacov. po takych 3 tyzdnoch uz by si mohol vidiet vysledky ale je to naozaj individualne. Ak by si mal zaujem napis a uvidime co s tym :)

ivusik

mne po plastickej operacii doktorka odporucila masticku, vlastne gel CONTRACTUBEX a stoji oko 8 eur. v lekarni. zatial zacinam s liecbou, tak este neviem posudit. ale v pribalovom letaku pisu, ze sa pouziva aj pri starsich jazvach.