Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

nepoznate pripravok ktory vyrane tlmi chut do jedla?

sajma

xyng.sk, vravím z vlastnej skusenosti objednala som si vzorku zdarma a vážne uvažujem že to kúpim aj keď to dosť stojí ale ušetrím na jedle :D Jem oveľa, oveľa menej :) Neviem či to naozaj tak funguje alebo si to ja nahováram ale aspoň niečo ma podporuje :)

dominicenka

poznam sama ho pouzivam a pritom jem take tycinky dietne ktore ti kompletne nahradia obed. sstmzdrv@gmail.com

smajliQa

ak mas dlhu chvilku, daj si kavu....
zamestna ta to na nejaky cas...
alebo ak si hladna casto, asi sa zle stravujes...kup si semiacka nejake, take, ktore treba lupat,,, to tiez na dost dlho zamestna mozog...
su zdrave, a aj zasytia....staci ich zapijat,,, napriklad tou kavou.

Deria

samozrejme, ze ta fotka nad postelou by mala byt motivaciou k pevnej voli. ja totiz na tie vselijake preparaty neverim, lebo ak aj niektory trochu zaucinkuje, je to len docasne a skodi na zdravi. ale to sa nedozvies, lebo to je biznis.

katy1976

mne chrom vobec:( dle mna, kazdemu inak zaberaju rozne finty. Ale hlavne ja myslim, ze sa to odvija v hlave. Kupila som si teraz ten hoodia sprej, aj som schudla za 2 tyzdne 1 kg. Tak ci onak, je pravda, menej sladkeho jem. Tak vyskusaj. Uvidis sama. Ak si vsak dopredu povies pri akejkolvek cinnosti na chudnutie, alebo patentu, ze to nepojde, tak mas pravdu. NEPOJDE TO!!!!

hmko

Suhlasim s Deriou pevna vôla je zaklad to, ze nieco pre seba chces urobit. Urcite to neber ako vysmech s tou fotkou nad postel, ale napisala si tu preto lebo asi nie si so sebou spokojna a tak ked budes na seba pozerat a pripominat si to ako nie si so sebou spokojna tak by Ta to malo prinutit nieco robit resp. spevnit Tvoju vôlu :) je to tazke ja viem, ale ak si skusala uz vselico ine tak preco neskusit aj tento mozno trosku bizarnejsi spôsob, ale mozno pomôze. Drz sa

Textová Inzercia

Zapper | Fscan - revolučné prístroje

Rieši príčinu väčšiny zdravotných problémov. Záruka kvality a profesionálna podpora zdarma. Môžete ho mať doma aj vy!

Investujte do svojho zdravia

Frekvenčná metóda - rýchla pomoc ku zdraviu! Na všetky vírusy, baktérie, pliesne a parazitov.

Fresh - pre zdravie zamestnancov.

Služba pre firmy, ktorým záleží na zdraví svojich zamestnancov. Objednajte hneď!

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

nepoznate pripravok ktory vyrane tlmi chut do jedla? - Fórum - ZDRAVIE.sk