zavarane uhorky- su zdrave alebo nie

lorQa

Chápem, načo by si to zavárala keď to u vás nikto neje, škoda času. Veď a nie je to také drahé keď si sem tam takto kúpite nie?

marrae

U nas napriklad sa moc uhorky nejedia..Neviem cim to je ale proste skor sme vsetci taki kompotovi..Takze ked uz je nieco takze co si vyslovene vyzaduje kysle uhorky tak si radsej kupim..Neoplati sa mi pre tych mozno 5 poharov co za rok zjeme zavarat v lete..Na druhej strane zavaram neskutocne mnozstvo broskyn a ceresni a podbnych veci a tie zjeme este pred dalsou sezonou :D..

veva36

ako povies :D nam proste chutia a co som sa doteraz stretla s nazormi tak tiez vraveli, ze su fakt ine od ostatnych a su dobre, chutia skratka ako domace

mirinho

pozriem to asi skor v tom kauflande. som zvedavy ci budu take dobre ako ich ospevujete furt lebo az nie tak mi to preplatite :D

veva36

ano tam som bola, vacsinou chodievam skor do lidla na nakup lebo tam maju furt nejake akcie ale ked chcem taketo nieco od nich kupit tak idem bud do tesca alebo do kauflandu ale aj v jednote som par krat videla od nich veci :)

lorQa

Mávajú ich aj inde v obchode :) Videla som ich napríklad aj kauflande minule, stačí sa popozerať, možno ich budú mať aj v nejakom obchode blízko pri vás

mirinho

vidis ze to ide. naco mne su nejake vseobecne informacie, priblizna cena. potrebujem presne vediet to si bola v tescu ze? aspon sa mi tak vidi podla tej cenovky. inde ich nemaju? ja by som to akoze este riskol ale vravim nemam moc dobre skusenosti zatial

veva36

bolo mi uplne jasne, ze ti to stacit nebude :D :D dnes som ich akurat bola kupovat tak som ti rovno odfotila aj cenovku nech vies presne kolko stoja :D dost casto ale byvaju aj v akcii takze vtedy si nakupim viac do zasoby a potom uz iba takto po poharoch dokupujem ked potrebujeme