Jeho ex ho chce spat-heeelp

Príspevok v téme: Jeho ex ho chce spat-heeelp
kvietok23

Presne ako to nazov vystihuje. Sme s priatelom 3 mesiace. A jeho ex mu tento tyzden oznamila, ze ho chce spat. Nepoznam ju osobne, nic o nej v podstate neviem, ani o ich rozchode, ale boli spolu 4 roky. Minuly piatok jej bol na rozluckovej party, lebo mala odcestovat na trvalo a tento tyzden sa rozhodla, ze nikam nejde, lebo ho este stale miluje. Priatel ostal v soku a povedal mi, ze si nie je isty, ci ju chce spat, lebo ze ma ma velmi rad, ale ze je este stale zmateny. Ze potrebuje cas na premyslenie. Ja som mu povedala, ze ok, ze ho nebudem kontaktovat, kedze nechcem posobit ako stihacka a ze ked sa rozhodne, nech mi da vediet. Myslite, ze som urobila spravne? A kolko casu mu mam dat? Strasne mi to je luto, lebo ho mam velmi rada, ale mam pocit, ze momentalne sa na mna najmenej mysli ohladom citov :( jeho byvalu nemam uz teraz rada. Preco na to nemyslela skor :( je to nefer. dakujem za vsetky rady.

leerka

na jeho priatelstvo sa vykasli a nco by ti aj bolo, ked ta takto sklamal?
asi naozaj urobila jeho ex chybu, ked povedal, ze by jej mal dat este jednu sancu, ale z toho je aj zrejme, ze jej ju asi aj da..... ja chodim s priatelom teiz vyse 4 roky , ale viem, ze keby sme sa rozisli, bolo byto definitivne, ze on by ma uz naspat nechcel...thats all

kvietok23

leerka: neviem, ale z toho co povedal, ze si mysli, ze by jej mal dat este 1 poslednu sancu lebo spolu boli 4 roky mi pride, ze to pokaslala ona alebo proste, ze sa rozisli z jeho strany...aj ja si myslim, ze som urobila dobre, ze ho neotravujem, ale ta neistota ma absolutne psychicky nici :(((
a ostanem s nicim, akurat s tym, ze mi ponukne priatelstvo....

moniqa87

co ja viem, podla mojho nazoru, ked ani ty sama nevies preco sa rozisli, alebo aky bol ich vztah, tak tu tazko mozeme polemizovat nad tym... je jasne, ze s nou bol 4 roky a podla mna to je dost dlho na to aby sa mu dostala pod kozu a podla mna pre kazdeho cloveka by to bolo citlive... asi to nie je dlho odvtedy, co sa s nou rozisiel... mal este asi pockat, nez sa vrhol do dalsieho vztahu... ale to uz nenapravime... ja si myslim, ze si urobila dobre, ze si mu dala cas, ale daj mu aj jasne najavo, ze ked sa rozhodne pre byvalu tak uz u teba miesto nema...
drzim ti palce

kvietok23

kirusha: lenze ja neviem ako dlho predtym nez stretol mna uz spolu neboli. Trapi ma len ta vec, ze ja som vztahy nikdy nevyhladavala presne kvoli tymto problemom, ale potom prisiel on a zacal ma presviedcat, ze mozno by som to aj mohla skusit a teraz toto a kedze som to este nezazila, nemam sajnu, co robit....ale tak co....asi si zacat hojit rany a rozptylit sa medzi priatelmi....

leerka

kvietok a nevies nahodou preco sa rozisli? a je to divne, ako urobila si dobre, ntreba mu robit sceny, aby videl, ze si neni ziadna stihacka ale nechat mu priestro na premyslenie....
len je zvlastne, ze chalan si najde novu babu, zavola mu jeho byvala, ze ho chce spat a on nevie co robit...podla mna si ani novy vztah zacinat nemal, lebo nannho este nebol z predchadzajuceho rozchodu pripraveny....

kirusha

proste vyloz karty na stol.. povedz mu ze ho mas velmi rada a ze ti na nom zalezi aj na jeho stasti ale ak sa znovu sklame v byvalej tak ty tu uz pre neho nebudes.. nech si vyberie..nechapem nad cim rozmysla.. lubi oby dve? alebo sa rozhoduje ktora z vas je krajsia ? nechapem takych ludi.. porozpravajte sa .. a to ze ho nebudes kontaktovat si neurobila moc dobre..teraz to bude mat podla mna este lahsie si vybrat

kirusha

no tak rozdiel som na mysli nemala.. ja mam priatela o 10 rokov starsieho.. ten rozdiel tam sice citit je ale len nebadane.. sme spolu uz skoro dva roky no a nas nerozdelila ani jeho byvala ani moj byvaly a ani nikto.. proste je to vsetko o citoch.. keby ta lubil tak by nerozmyslal nad byvalou.. hovori sa ze nevstupuj dva krat to tej istej rieky.. uvidis ze sa znova popali. a byt tebou tak si to s tou jeho byvalou vydiskutovala.. podla mna len asi chce vas dvoch rozdelit aby sa tvoj priatel znova trapil..

kvietok23

nepoviem: sme spolu 3 mesiace, co viem, ze nie je dlho, ale ta krava sa zo dna na den rozhodla, ze nikam nejde a chce ho spat....

kirusha: no ja mam 23 a on 28. Ale ten rozdiel tam citit nie je. Ja len sa bojim, ze som neurobila dost pre to, aby pochopil, ze mi ma dat sancu, na druhej strane s tym asi vela nezmozem :(