Jeho ex ho chce spat-heeelp

Príspevok v téme: Jeho ex ho chce spat-heeelp
kvietok23

Presne ako to nazov vystihuje. Sme s priatelom 3 mesiace. A jeho ex mu tento tyzden oznamila, ze ho chce spat. Nepoznam ju osobne, nic o nej v podstate neviem, ani o ich rozchode, ale boli spolu 4 roky. Minuly piatok jej bol na rozluckovej party, lebo mala odcestovat na trvalo a tento tyzden sa rozhodla, ze nikam nejde, lebo ho este stale miluje. Priatel ostal v soku a povedal mi, ze si nie je isty, ci ju chce spat, lebo ze ma ma velmi rad, ale ze je este stale zmateny. Ze potrebuje cas na premyslenie. Ja som mu povedala, ze ok, ze ho nebudem kontaktovat, kedze nechcem posobit ako stihacka a ze ked sa rozhodne, nech mi da vediet. Myslite, ze som urobila spravne? A kolko casu mu mam dat? Strasne mi to je luto, lebo ho mam velmi rada, ale mam pocit, ze momentalne sa na mna najmenej mysli ohladom citov :( jeho byvalu nemam uz teraz rada. Preco na to nemyslela skor :( je to nefer. dakujem za vsetky rady.

kirusha

jaj no tak kasli nato.. urcite ju este lubi a keby si sa ho silou mocou drzala tak sa budes len trapit a bude sa trapit aj on. ked ju chce spat tak nech zanou ide.. uvidis aj tak im to spolu dlho nevydrzi.. zazila som to na vlastnej kozi este nakoniec bude aj on kontaktovat teba..a mimochodom mozem vediet kolko mate rokov?