Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Ako zistit ci mame rakovinu?

ModraObloha

Zdravím, počuj ak sa strachuješ kvôli rakovine, tak to nerob, ak už vážne maš s tým problém, skus vitamín B17 (jadra z marhul,jablk atď.. jest ) dalej je dobrý čaj Graviola ale k tomu by som povedal že by bolo fajn užívať probiotika... najlepšie take ktoré sa rozpusita až v črevách a nie v žaludku... k ním vlakninu (bud psylium, vlakninu ktoru ide kupit v obchode, alebo stravou -vločky,jablka atď.... ak sa velmi bojíš skus zmeniť životný štýl... odberom z krvy sa to asi zistiť nedá... sám som mal tieto problemy ale prešlo to :) skus aspoň dačo preventínve aby si sa citil dobre.. (sorry za chyby píšem v rýchlosti)

Noelinka

Sorry ale ty nemáš rakovinu ale to máš v hlave zmätenè! Si dospela osoba a tvoje rozhodnutie či pôjdeš ku lekarovi alebo nie. Tvoja mater s tebu nemusi ísť je to tvoje zdravie a tvoj život. Chod za obvoďàkom a nechaj sa vyšetriť. Poslúchni seba a nie matku! A rakovinu určite nemáš

Zuzka1619

Ahojte potrebujem nutne pomoct... mam 17 rokov a necítim sa vo svojej koži.. moj otec mal rakovinu a podľahol.. mam ja teraz problemy zdravotne.. boli ma srdce ze ma tam pýcha a neviem sa nadýchnuť, kosti ma strasne bolia, stale by som spala, mam zapálene ďasna ze mi stale krvácajú, mam kašeľ a pomaly nic nejem ani nepijem.. chcela by som ist strasne rada k doktorovi len mama ma tam nechce pustit.. myslite si ze by som mohla mat nejaky náznak na rakovinu? Prosim poraďte mi...

srandista

Ahoj, o zuby sa staraju, povinne prehliadky zavcasu. Na cievne nie, ba zrusili nam doktora, posielaju obvodaci
az je neskoro. Preco nie zavcasu a povinne? Na rakovinu pisete ,ze je daky pristroj, preco teda povinne neposielaju, az objavime hrcky a neniem co este. Take je cele Slovensko.
No co uz, vdaka.

Beey

Prosím pomoc :(
Mám nejaku krčku pod pradavkou .
Neviem čo to je no bojím sa povedať to rodičom .
Myslíte ,že to môže byť rakovina ?
Mám 13 rokov

biela mačka

Keď rakovina je zo stresu - prečo dve ženy, ktoré som poznala, obidve veselé a ľudia vyhľadávali ich spoločnosť - dostali rakovinu prsníka???

mate59

neboj sa si v období dospievania a rastu,bradavky sa ti vyrastú správne a rakovinu určite nemáš, prsia narastú.Nič sa nehanbi a s problémom sa obrát na mamku,ona ti pomože, ved ku komu inému máš mat takú doveru,ak nie k rodičom?

ja9 ******

PROSIM O POMOC ja neviem ci mam rakovinu prsnika ale mam vtiahnute brasavka a vel mi male prsia (boli vacsie). Mam tam malu hrcku ktora pri dotiku boli. Davala som si deodorant a sestra povedala ze moze sposobovat rakovinu. je to pravda?
Myslite si ze je to rakovina prsnika? prosim pomozte mi mam len 12 rokov. Hambim sa to povedat rodicom. prosim pomozte

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Ako zistit ci mame rakovinu? - Fórum - ZDRAVIE.sk