čo robiť aby som bola stastna??

anesi

tešiť sa z maličkostí a nepripúštat si stavy úzkostí. Dať v sebe štastiu šancu a otvorit mu dvere a začat mu konečne verit..

:-)))

mne rodina,ked sa mi dari a pekne pocasie.a uspesny nakup:-))))inac pri stavoch uzkosti je dobry guajacuran tablety/docastne/ alebo mozes vyskusat sumive magnezium, tabletu denne.

dontLikeThis

ahoj smutna1 :) hlavne nebud smutna;) napriklad mne pomahaju prechadzky aj po okoli .. aj ked byvam v dost rusnom okoli Ba ale aj tak... vzdy ked sa citim smutna idem von zoberiem si ipod a pstam si vesele pesnicky .. a nerozmyslam iba tak sa prechadzam a sledujem okolie:) je to celkom dobre prevetranie hlavicky.. neviem ci to pomoze prave tebe ale prijemna prechadzka aj ked osamote ale nacerpas novu energiu a dufam ze pozitivnu ako ja;) drzim palceky

Lolka

no lízanka v tom s tebou súhlasím, ze netreba sa trápit tým co si ludia myslia, lebo tu bolo jedno dievca cítilo sa za nieco trápne a len sa tým trápila, ale s tým ci nebudem mat aj ja problém co si ludia myslia, ale v nie v trapase..

lizanka

mne na pocit stastia ked mam depku staci dobre sa najest, vybabrat bojler teplej vody a hopat za PC kde si citam oblubene poviedky :) ale to je skor taka prva pomoc...skutocny recept na stastie je vykaslat sa na to, co si ludia myslia