Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo robiť aby som bola stastna??

Lolka

alebo si myslím aj dá ak clovek veril, ale sklamal sa, ale dá mu v tom com sa sklamal ovela neskor, ked to naozaj bude potrebovat, mozno tým ze veril uz to dostal, ale príde cas kedy to Boh prenho pouzije, ja si myslím, ze to moze byt takto.

Lolka

fgf vyriesia tie, ktoré človek potrebuje ak verí a doveruje, niektoré veci Boh nedá i ked clovek verí, lebo ak ten clovek sa odovzdal do jeho vole a nie je to jeho vola, tak mu to nedá. Niektoré veci nechápeme, ale asi je to takto Boh vie preco.

fgf

tebe sa to povie lolka...nie kazdy si moze len tak povedat, ze zrazu ide verit v boha a ze tym sa vyriesia vsetky problemy..

michel212

uplne suhlasim ze pozitivne myslenicko je ten spravny liek ...priatelia...rodina...priroda..hmm...ale co ked pride depka...heh...a clovek aj ked sa zda ze ma vsetko....vsetko vobec nema...nema vlastne nic...heh..je to ako cierna diera...nekedy mam chut...ale viem ze ked clovek veri...to ho posuva dalej...no ja ked nevidim smer iba to zle....tazke je verit..hmm....vela filozofie...u mna...aky mate nazor..hmm

meForMe

lolka to ti neberiem ani nevycitam ale chcela som tym povedat ze nie vsetci potrebuju vieru na to,aby mohli stastne zit..

mama2

mne dokaze zlepsit naladuked vyjdem medzi ludi , prechadzam sa v prirode, pijem medovkovy caj, lipovy caj, anizove kvapky si davam vecer a do rana spim ako babatko. Mam to odskusane. prajem vela stastia.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo robiť aby som bola stastna?? - Fórum - ZDRAVIE.sk