Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

čo robiť aby som bola stastna??

mandarinka

ja ti s tym trochu pomozem. Lolka ma pravdu, ved je to aj tak napisane- vysvetlene: "Neschopnosť ku kňazskej službe
16 Hospodin hovoril Mojžišovi: 17 Hovor s Áronom a povedz: Nech sa v budúcich pokoleniach nikto z tvojich potomkov, kto bude mať nejakú telesnú chybu, nepriblíži, aby predložil chlieb svojho Boha. 18 Lebo nikto sa nesmie priblížiť, kto má nejakú telesnú chybu, či je slepý alebo chromý, alebo so zajačím pyskom, alebo so znetvorenou končatinou, 19 ani nik so zlomenou nohou alebo so zlomenou rukou, 20 ani hrbatý alebo suchotinár, alebo s belmom na oku, alebo s prašinou, alebo s lišajom, alebo rozmliaždenými semenníkmi. 21 Nikto z potomstva kňaza Árona, kto má nejakú telesnú chybu, nesmie pristúpiť, aby predkladal Hospodinove ohňové obete: má telesnú chybu, nesmie pristúpiť, aby predkladal chlieb svojho Boha. 22 Chlieb svojho Boha, zo svätosvätých a posvätných vecí môže jesť, 23 len k opone nech nevstúpi a k oltáru nech sa nepriblíži, lebo má telesnú chybu; nech neznesväcuje moju svätyňu, lebo ja, Hospodin, som ich Posvätiteľom. 24 Tak hovoril Mojžiš s Áronom a s jeho synmi i so všetkými Izraelcami."

Lolka

Chcela by som reagovat na ten Leviticus, opýtala som sa kamarátky, ona je pobznejsia ako ja a lepsie chápe písmo. No takze to co je tam písané, ze Pán Boh nepustí k oltáru, myslí tým, ze knazom sa nemoze stat chorý clovek ale zdravy a moze ním byt len cistý co zije cisto, clovek.

technécium

myslel som to tak, že sa vieš aj nahnevať pre blbosť iných na svoje okolie a, že sa vieš zastať niekoho, kto je obvinený neprávom, ale chodiť by som si vedel predstaviť aj s tebou-to je kompliment
mandarinku som si ešte nedal, dnes

zjuzjika

teraz ta presne nechapem technecium, co si tym chcel povedat? kedy som sa urayila a kedy som sa samu seba zastala?

technécium

no zjuzjika z toho mála čo tu píšeš, som si urobil názor, že by som s tebou mohol aj chodiť- vieš vystihnúť podstatu veci, vieš sa aj zastať, aj sa uraziť...

mandarinka

no sak moze si mysliet.. a ja si tiez mozem mysliet, ze som lietadlo, aj to mozem napisat, ale tiez to neznamena, ze mi nikto nemoze alebo nebude vyvracat a kazdy ma v tom necha...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

čo robiť aby som bola stastna?? - Fórum - ZDRAVIE.sk