profil facebook

Príspevok v téme: profil facebook
fiorka

Poznate niekto z vas facebook? Neviete, ako sa da pozriet profil bez toho, aby ste si dotycneho dali ako priatela? Lebo tam najskor musite byt priatel, aby ste si mohli pozriet profil. A o to tu ide. Uz som sa spriatelila s roznymi ludmi,ktori boli len menovci. Hlavne ked nemaju fotku alebo maju len nejaky kresleny obrazok. Preco si najskor nemozem pozriet profil a potom zistit, ze je to vazne ten clovek, ktoreho hladam? Dakujem.

musska

ak chces zistit, ci je to ten, koho poznas, naspis mu spravu a hotovo..mozes mu poslat spravu bez toho aby ta mal v priateloch:) ak vsak ide o lesovanie, velmi si nepomozes. To je rozdiel medzi pokecom a facebookom, a to je na tom aj to dobre, ze mi tam nevlezie hocikto, fakt len priatelia

berushka

Pri niektorych ludoch moze vidiet ich profil na webe hocikto, u niektorych nevidis nic ani jeho priatelov - zalezi od nastavenia jeho konta ktore info spristupni. A nie kazdy tam ma konto v tvare meno+priezvisko tak casto nenajdes koho potrebujes. Pokial ta prijme ako priatela vidis aj jeho profil, fotky, info atd.ale tiez zavisi od nastavenia konta.

abcd1

pipina: to by musela cakat kym si ju daju do priatelov a nie vzdy chces aby ten druhy vedel, ze si pozeras jeho profil:D

dd

ako tak kukam, nie vsetky profily sa daju aj takto pozriet..asi dotycny musi mat nejak povolene, ze mozu vidiet jeho profil vsetci..ale v tych odkazoch z hladania je vzdy meno, obrazok(ak nejaky ma) a obcas aj mesto/stat(pokial ma dotycna osoba zadane..)

kyblik

klikate na spravny odkaz
niektori maju uzavreety profil= mozu si ho prezerat LEN priatelia (cierna farba) a niektori maju otvoreny = mozu si ho prezerat vsetci (modra farba)
preto sa vam podarilo vojst niekomu do profilu aj ked nieste priatelia :)

dd

v hornej liste je take ze FRIENDS, na to som prisla mysou, vyrolovalo sa mi menu..naspodu menu je ze FIND FRIENDS, tam som klikla, hodilo ma na dalsiu stranku..na konci tej stranky je taky riadok, nad nim lupa a napis SEARCH FOR PEOPLE..do toho riadka som napisala, co som chcela, za tym tlacitko SEARCH.vyhodilo mi odkazy - ked som klikla na meno dotycneho hladaneho, zobrazilo mi profil..