Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

verite na duchy?ak ano tak preco.

s.m.i.l.e.

komlexy nemam., ale ma tak napadlo, ze ci to nemohlo znamenat nieco v tom zmysle, aby som sa polepsila, nejake varovanie. ??

pred duchmi respekt

No dobre tak este jeden pravdivy a kratucky. Z prace nedaleko od nas sa vracal domov muz na aute. Ako sa blizil k zeleznicnemu priecestiu zbadal zenu v bielych satach stat na priecesti. Kedze sa neuhybala zastal a isiel zistit co sa jej stalo. Ked podisiel blizsie a zbadal ako sa zacala prechadzat v krvavom bielom obleceni znetvorena a naslednej zmizla tak chlap sa zblaznil. Takto to rozpraval, no "rozpraval" uz potom ako ho odviedli na psychiatriu, doteraz ma vazne psychicke problemy a lieci sa na psychiatrii. Neskor sa zistilo, ze nedaleko toho zeleznicneho priecestia sa zabila zena, ktora skocila pod vlak.

jajka001_

smile nemusel znamenat vobec nic, okrem tvojho strachu z niecoho. mozno ti to hovorilo aby si si vyriesil nejaky problem ktory ta desi.

pred duchmi respekt

takze, vzdy som bol okolo tychto ducharskych veciach tak 50/50, kedze nikdy sa mi nic take osobne neprihodilo. Sice som pocul vela pribehov ktore rozpravali ludia s okolia a tak .... tych 50/50 znamenalo ze som si pripustil vyskyt tychto javov, kedze pri smrti blizkej osoby sa zastavili hodiny v cas smrti a uplne sa rozsypal skleneny pohar polozeny na stole. Taktiez dcere zosnulej osobe sa stalo ze v noci ju navstivala mama, sadla si k nej na postel a drzala ju za rameno bez slov, lucila sa s nou. Rano ked dcera vstala mala okolo toho zly pocit a myslela ze sa jej to snivalo, tak zavolala znamim u ktorych zosnula osoba byvala a ti je to potvrdili. Teraz k tomu preco verim na duchov uz na 100%. Byvali sme na private v jednom dome kde byvali dvaja dochodcovia. Sprchovali sme sa v kotolni, bola tam vana sprcha a strasidelne prostredie, stale ked som sa sprchoval mal som pocit ze ma niekto sleduje, nakoniec som aj videl nejaku siluetu ako prebehla cez dvere, nepripisoval som tomu velky vyznam kedze som mal vodu v ociach. Jednej noci robili sme si do skoly veci, ja som si isiel lahnut lebo som bol strasne unaveny. Kamarat sa siel osprchovat. Ked zrazu ma zobudil jeho vystraseny hlboky dych. Snazil som sa ho ukludnit no nedalo sa, bledy ako stena lapal po dychu a triasol sa od strachu breptajuc videl som to , videl som to, stalo to tam pozeralo to na mna nemohol to byt tien. Snazil som sa ho upokojit ze sa mu to len zdalo ale ten jeho vyraz v tvari prezradzal svoje. Lahli sme si teda opat spat, zhasli sme svetlo, o 5 minut nato som uz bol v polospanku ked tu velky zdeseny vykrik od mojho kamarata. Rychlo som vyletel z postele zapnut svetlo ze co sa deje, pozrem na neho drzi paplon v naruci a zase lapa po dychu so smrtou v ociach a vravi zase som to videl, stalo to tu pri mojej hlave pri posteli. Vravim klud lebo sa zblaznim uz aj ja, bol som vystraseny len z toho aky vystraseny bol on. No nic vravim idem spat hore na 2poschodie ja tu nebudem pod so mnou ked tu fakt strasi tu neostanem ani nahodou. On ze nejde ze on sa nemoze ani pohnut, ze tymi dvermi kde to zbadal prvy krat neprejde ani za nic. Tak reku ostan si tu ja idem hore aj keby co bolo, ale strasny strach kym som presiel cez tu chodbu. Na druhy den rano pridem dole skontrolovat situaciu a vyspovedat ho co sa to vlastne prihodilo. Celu noc mal hlavu pod vankusom a zakrytu este aj paplonom aby nic nevidel, pocas noci sa po zemi zacali kotulat plastove flase a v kuchyni co bola hned vedla hrkotali priborniky. Odvtedy som tam dole nespal. Jemu sa zjavoval ten duch pravidelne a to vzdy medzi 24:00 - 2:00, opisoval ho ako siluetu chlape od hlavy po pas vznasajuc sa po stene. Dokonca robil nieco na notebooku a ten duch popred neho zacal po stene chodit zlava doprava a naopak. Este pripomeniem ze tento dotycny nedroguje, neklame a neveril na duchov.
Poznam este viac pravdivych pribehov ale tie pre nedostatok casu nejdem zvrejnovat aspon zatial. Mozno ak by bol zaujem z vasej strany. Tak zatial nazdar

cara

ja tiez verim..a nikdy nezabudnem..ako sme 3 baby v skole v prirode...(to boli casy..) vyvolavali ducha-lepkoducha...a aj sme tomu verili, ze sme ho vyvolali...

s.m.i.l.e.

mne sa raz snivalo , asi pred pol rokom, ze som sa pozrela do zrkadla, a tam som miesto seba videla taku znetvorenu tvar, ktora sa na mna vyskierala. a ked umrela moja prababka, tak v dome mojej tety, kde predtym byvala cely zivot sa zacali diat cudne veci. inac, neviete nahodou co by mohol znamenat ten sen?

Textová Inzercia

Stop suchej a olupujúcej sa pokožke!

Vyskúšajte novú kozmetickú masť Psoricol s výťažkami z rastliny Yucca Shidigera.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

verite na duchy?ak ano tak preco. - Fórum - ZDRAVIE.sk