Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

ktora HAK je najlacnejsia a kolko stoji?

machulka006

miska - tiež chodím do školy, stabilnú prácu nemám, a beriem Yadine, čo je jedna z najdrahších HAK ... predpokladám, že máš aj nejakého partnera,nie? tak prečo ti neprispeje?

machulka006

neoplatí sa vyberať si antikoncepciu podľa toho, ktorá je najlacnejšia a dnes je už skutočne bohužiaľ peavda, že lekár predpíše to, z čoho má najviac peňazí... ja som si minule bola po recept, a bola tam iná lekárka (nie moja), a tá mi hneď chcela len tak meniť antikoncepciu... som to nepochopila...samozrejme, hneď somt o zamietla...
inak, to či antikoncepcia škodí alebo nie... na to si urob radšej sama názor, je to ako s tým mliekom - niekomu škodí, niekomu nie... je to individuálne...

tinusska

skus pozriet starsie temy.. hak je jedno pekne svinstvo a raz sa ti to vrati.. kazdeho vsak osobna vec ako chce narabat so svojim zivotom..

tinusska

no gynekolog uz nema zo zakona dane, ze musi robit krvne testy... napise taku znacku, kt. mu za to viac dava do vacku...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

ktora HAK je najlacnejsia a kolko stoji? - Fórum - ZDRAVIE.sk