Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

brigadnicka cinnost, poradte prosim

Príspevok v téme: brigadnicka cinnost, poradte prosim
glacierka

viem, ze to sem nepatri, ale naozaj potrebujem rychlo pomoct a neviem, kde sa mam obratit..
prijali ma na brigadnicku cinnost do jednoho obchodu a dosiel mi mailom vstupny dotaznik, ktory podpisem dnom nastupu.. ale je tam, ze brigadnicka cinnost je na dobu urcitu 6 mesiacov.. no co ak sa mi tam nebude pacit, alebo budem chciet ist niekam inam? mozu ma z toho nejak pokutovat??? alebo nieco podobne. dakujem

glacierka

diky za rady. ja som ale dennou studentskou na univerzite. ja som si to tak nejak neuvedomila, ze na vsetkych brigadach, co som robila, vzdy som podpisovala zmluvu na 6 mesiacov.. som nejak spanikarila..

pepko

Neboj,kludne mozes odist hocikedy,teda ak si najdes v tom case nejaku normalnu robotu s dobou urcitou,neurcitou,teda ked uz nebudes vedena na urade prace.Toto je vlastne druh aktivacnej cinnosti s platom
5 360 Sk mesacne a musis tyzdenne odrobit 20 hodin,teda 80 za mesiac.Chodis sa raz do mesiaca stale podpisovat na urad prace.To znamena, ze si stale NEZAMESTNANA.Z toho logicky vyplyva, ze ak si najdes pracu,tak sa ti tymto dobrovolnicka praca ukonci.Som zamestnanec uradu prace,robim s tymto.

dianocka :-)

glacierka ja som z dvoch brigad tak odisla a vobec ma nepokutovali ale neviem....
ked som chcela odist,len som dala jeden podpis a hotovo,peniaze normalne vyplatili...
to mas ako ked davas vypoved v praci,tiez Ta nepokutuju...
aspon myslim,ze by nemali

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

brigadnicka cinnost, poradte prosim - Fórum - ZDRAVIE.sk