kedy ma žena neplodne dni?

Príspevok v téme: kedy ma žena neplodne dni?
milka_n1

prosim pommožte mi??..kedy ma žena neplodne dni?
bojim sa že "kvapky lasky" mojho partnera budu obsahovat spermie....
a on nechce kupovat prezervatív chce len prerusovany sex....
a nepouživam antikoncepciu pretože mam len 13 ...sex som už mala viac krát s ex priatelom ale furt sme pouzívali ochranu....
pls pomožte mi

NIkkkkA

...no že 13?...pochopím, že dnešná mládež vraj dospieva skôr, i ked si osobne myslím že ani tak nejde o vyspelosť, ako skôr o to vyrovnať sa ostatným....ale 13?
...myslím že v 13tich ešte nemôžeš byť pripravená na sex, čo dokazuje už tvoja otázka. človek, ktorý nie je pripravený na následky svojich činov/v tomto prípade možné tehotenstvo/ nie je dostatočne vyspelý. a spať priateľom spať bez ochrany nedoporučujem. nikdy nevieš aké má choroby, nehovoriac o tom že aj keď sa do teba neurobí môžu sa do teba dostať jeho spermie-kvapôčka lásky. myslím že ti to za to nestojí. poriadne si to ešte rozmysli. a hlavne používaj rozum, ak nie tak aspň ochranu!

muška

ja k tomu len toľko, že na prerušovaný sex treba trocha praxe ... nechci aby sa ho učil na tebe :) Nemuselo by to dobre dopadnúť. Kondóm navyše chráni pred pohlavnými chorobami, čo nie je naškodu, ak si stále hľadáš toho pravého. Tak prečo nezabiť dve muchy jednou ranou??? :))

Majiková

hehe, toto je fakt sila :) A ja som si myslela, že keď som o to prišla v 19tich, že to je moooooc skoro a ľutovala som to :)

mms

ludia nesudte!....to je kazdeho osobna vec..ja mam 16 a mal som s 13 rocnou..a co? co kohodo toho ked sme obaja chceli..nikomu zle nerobim

dancaBB

podla mna toto normalna baba z normalnej rodiny nerobi...som si ista..asi sa o nu moc rodicia nestaraju podla mna

alzbee

Ale na druhej strane...ved povedzme si uprimne: aj ciganky (nehladajte v tom rasizmus, ale je to proste fakt) uz v 13tich vychovavaju decka...tak mozno aj milka_n1 by to zvladla v pohode :D...je to ich vec (az si ten pribeh nevymyslela), ale tiez sa mi nad tym rozum pozastavuje-aby deti vychovavali deti..

dancaBB

kam tato spolocnost speje....myslim na tu 13rocnu..ach boze...nechcem byt svina normalne by som jej priala aby sa na to prislo a jej priatel mal poriadny pruser!nech si uvedomia co robia!potom by mozno prestala s.kat