Tehotna a roentgen

tina8890

ve jasne ze je to tak...mne robi otec na rontgeni hadam viem....proste si predstav ze si tehotna mas autonehodu a mas zlomenu lebku tak co ti povedia oh joj pani je tehotna serme na nu:D...chapes? boze ved logyka ludia....jasne ze sa to moze nie vo velkej miere ale moze sa to...neviem asi nemate vela info ja mam kedze tam robi moj rodic a ako malu ma to zaujimalo...existuju kadejake prekazky aby ti to nepreslo do tela vsade....na to sluzia tie olovnene veci....ved ono by sa to malo davat vzdy aby zenske veci ostali ok....takze kludne sa rengenujte :D:D a nebojte fakt....ved ked neverite sa spytajte rontgenologa a nepiste tu kokotiny...

_Marek

mam kamarata ktory robi rontgeny a ten mi nato povedal to co som napisal nizsie.
moja mnzelka mala autonehodu v 7.alebo zaciatkom 8.mesiaca a musela ist na rontgen.a dcera je v poriadku.dali jej zasteru ked ju rontgenovali.

airiana

tinka 8890 - roentgenove luce su pre tehotnu dost nebezpecne, takze nepodcenuj to, ked nevies o com to je! aj pri obycajnom roentgene celusti sa ma pytali ci nahodou niesom tehotna...

tinka8890

boze nestresuj mozes ist jasne si napr dolames ruku a co ti povedia...oh sorry musi vam to zrast ako to je, lebo ste tehotna a nemozte ist na rengen a kedze nemozte ist na rengen tak neviem v akom je stave zlomenina tak nechajte to tak dako vam to zrastie...kokos jasne ze mozes....daju ti na bruho taku olovenu vestu a k decku to neprenikne...sa bojite ako keby co bolo...a nechapem co sa pytas tu sak hadam sa spytaj rovno doktora a ked nie jeho chod na rengen a tam sa spytaj...

kirusha

no ja ked som mala ist na rontgen tak som podpisovala papier s vyhlasenim ze niesom tehotna inak by ma tam nepustili.. na rontgen sa nemoze ist v ziadnom stadiu tehotenstva !!!