ja uz vázne neviem...

Príspevok v téme: ja uz vázne neviem...
misska20

ahojte, je mi to blbé ale tak skúsim sa spýtat....ci má niekto podobný problém....mám nadmerné ochlpenie...mám chlpky na brusku....na chrbte...aa uz aj trosku v okolí bradaviek..a uz neviem co mám s tým robit...sa bojím, ze peroxidom sa mi nieco stane...ze to nie je bezpecné....neviete ako by som sa ich mohla zbavit...bo sa pred priatelom uz vázne hanbím...a nechcem si predstavit co to bude v lete....dakujem

leerka

na bruchu a v okoli bradaviek si mozes chlpky odstranovat pinzetou a na chrbte by som ti odporucala navstivit neaku kozmeticku kliniku, kde ti to odstrania nastalo....

engelchen

na bruchu a nachrbte sa urcite nehol, bude to este horsie..a neverim ze je to az take etremne..aj ja mam nadmerne ochlpenie, ale par chlpkov na brusku sa strati, na slnku sa ti zosvetlia aj same.. alebo chod jednoducho ku kozmeticke, dnes su na to pristroje na trvale odstranenie..samozrejme treba na to peniazky.. a co sa tyka bradaviek, to ti asi neodstania .. ja to riesim vytrhavanim pinzetou.. aj tak ti po case zhrubnu.. ale chemiu a holenie na tomto mieste neodporucam...