je to tak spravne?

Príspevok v téme: je to tak spravne?
idontknow

je vhodny na schudnutie takyto jedalnicek?
rano - activia a cerealie
desiata - nejake pecivo (ale malinke)
obed - ako kedy, bud ovocie alebo jogurt
vecera - co je doma, ale vzdy len striedmo, napriklad zajtra si dam len krajec celozrnneho chleba so sunkou
k tomu vsetkemu cvicim denne tak 40 minut
prosim vas o vase nazory, co by som mala zmenit
dakujem

leila

ja ti skusim poradit v tom, ze obed je uplne nevhodny, to ovocie si daj ale najlepsie je doobeda. Obedik najlepsie daco teple, ale ked nemas co sa aj mne stava, tak nieco co ta zasyty, aby to nebolo dake moc nezdrave, ja sa snazim jest na veceru zeleninu daco lahke uz a pit vela vody.

jessika

idontknow-no neviem prečo chudneš lebo tvoja váha je fantastická ale keď si sa tak rozhodla tak to rob s rozumom.určiťe si vyhoď z obeda to ovocie a jogurt.to si daj na večeru.a obed by si mala mať teplé jedlo.máš nádhernú váhu a týmpádom dobrý metebolizmus.práve týmto čo robíš sa chystáš to pokašlať.a potom sa nečuduj keď tá váha bude o pár rokov ukazovať ovela viac.

velvet

boubelka: no moja jasne,ze cim mas viac kg,tym tie prve idu dole rychlo... .Lenze niekto,ked chudne trebars z 53 na 50 tak to chce drinu!!

boubelka

nepochopim ako mozte mat problem schudnut nejake 3 kila...
ja mam nadvahu 35 kil a schudnut 5 kil je premna hracka... len nemam potom dalej volu, co je samozrejme moja chyba...

ale tie 3-5 kil ide dole uplne lahko (pricom metabolizmus a spalovanie mam mizerne)

machulka006

idontknow - ja meriam skoro tak ako ty - 166cm a vážim o rovných 10 kíl viac ako ty... :D čo by som dala za krásnych 52 kg! viac by som nechudla, to mi ver... podľa mňa by si sa mala zameriať na niečo iné, ako na chudnutie... :)