Cudny poci pri srdci...

Ondrej115

Ma čieš začalo boliet srdce aj lava ruka tak strašne pali ani spať sa neda ale zaspať mi pomohlo trošku ked som si dal slichatka a počuval hudbu/radio a v robote som to ani necitil lebo som makal jak fretka jedine vtedy to boli ked lezim alebo stojim.Ale Infakrt to asi nebude lebo keby bol tak to bude boliet alebo odpadneš.

cropp

ahoj ya, mam 21 rokov som chalan ae myslim ze mam uplne to iste co ty.mavam to hlavne vecer uz pomaly kazdy den ked si lahnem nemozem zaspat ako citim neprijemny pocit pri srdci trochu taku horucavu na lavej strane od srdca a mam aj silnejsie busenie a stale nad tym rozmyslam az je to na zblaznenie a nemozem ani zaspat kolkokrat.viem na milon percent ze je to zo stresu a zo psichiky.je to isty druh srdcovej neurozy tieto neprijemne pocity.na ekg ti nic nezistia,musela si mat tazsie obdobie nedavno stresovejsie s toho to vznika

silonka:-)

snaz sa na to nemysliet.. vobec..
chod si lahnut s pocitom ako sa uz tesis na spanok, na oddych..
neries to co by mohlo prist..
lebo ak to budes riesit, ono to pride..
jednoducho maj uplne prazdnu hlavu a mysli na nejake pekne myslienky..
"nic nepride, lebo nema ani co prist":-)

silonka:-)

ya, ved prave:-)
uz si na to tak upnuta, ze uz si to akoby sama privolavas..
uz vies, ze ked ides spat, sustredis sa na to a cakas, ze to opat bude..
tym padom je samozrejme, ze to aj pride..

ya

lenze ja to mavam aj ked nesom v strese heh ...to uz bude asi tym ze stale na to myslim a som v strese uz z toho asi ...
-to co si pisala silonka na zaciatku to mavam presne tez pred spanim niekedy...ale to az tak neriesim ...skor ma trapi to tazsie dychanie a to s tym prehltanim ... no ale viem ze to o co ide mi potvrdia len lekari takze zajdem tam a uvidim

silonka:-)

ya, aj ja si myslim, ze je to psychickeho povodu..
teda.. ja obcas zazivam nieco podobne..
ked mam vela stresov.. tak vzdy pred spanim mi velmi bucha srdce a tiez citim taky zvlastny pocit..
obcas akoby tam nieco vibrovalo, obcas mam pocit, ze sa nedokazem nadychnut..
a presne viem z coho to mam, pretoze to mavam v obdobi stresov..
uz som si na to akosi zvykla, neoribm z toho paniku, snazim sa upokojit..
napijem sa, otocim na taku stranu, aby som necitila ten silny tlkot a snazim sa mysliet na nieco ine..
hlavne sa upokojujem myslienkami..
to dost pomaha.. povedz si, ze to nic vazne nie je, nic sa ti nemoze stat, len sa musis upokojit..
radim ti kupit si magnesium sumive tablety a tesne pred spanim si jednu dat.. upokoji..
alebo si otvor okno a snaz sa mat v izbe cerstvy vzduch, alebo pi upokojujuce cajiky, medovkovy a tak..
a k druhej otazke..
ano, chrbtica tiez zvykne vystrelovat do oblasti srdca..
ale to sa prejavuje skor pichanim, bodavou bolestou, zvieranim..
tento "cudny" pocit sa mi viac hodi na tu psychiku..
a s tou arytmiou radsej zbehni k lekarovi.. nebyva to nic vazne, ma to vela ludi.. ale mala by si byt pod kontrolou, tak navstevu neodkladaj..