az som sa rozrevala...pomoc

Príspevok v téme: az som sa rozrevala...pomoc
cikitkaaa

s priatelom spolu spavame uz 4mesiace. a ja som sa za te cas este nikdy nespravila nijako pretoze sa neviem uvolnit.u nich doma stale niekto je a idne jednodnucho nemozeme.a ide o to ze ja jeho dokazem uspokojit hocijako.len on si zacal davat strasnu vinu ze je mantavy a ja z toho nic nemam ze len on si uziva a ja nie.a mna toto este viac stresuje.. nikdy nechcem zacat predstierat orgazmus. onto robi dobre vie ako na to a tak ale ked som v strese a este ked mi toto zacal hovorit tak ja uz neviem co si mam mysliet. teraz si to neuzijem ani troska :(lebo mna hneva .. ze to hneva jeho tam co mam robit? ved ho milujem :(

januskaaa

moj chalan bol neštastný natolko ze som to zacala hrat,cize ta uplne chapem..a je teraz rad..ale aj to lutujem..

malicqaa

cikitkaaaaaaaaaa....to je presne moj príípad.....ja sa niekedy neutrobim on hej a potom mi vrvai ze je nemehlo a mna to trapi..ja ho milujem a neopustim ho..a teraz sa aj urobim niekedynoo

cikitkaaa

nie,nie mam 20 rokov.. takze , ale byvame obidvaja este s rodicmi pod jednou strechou bohuzial.len on sa snazi,preto mne je ho luto a teraz nam vosla do izby jeho sestra, takze taky mame sex,ziadny klud,len cakam kedy zase niekto pride,len tazko sa da nieco ide zohnat. napr ta chata,a auto este nieje.a ano ta psychika je velmi dolezita.

aaaaaaaa

to je psychika uz zien fakt az taka dolezita? ja som si myslel, ze pri sexe s poriadnym chlapom zabudne zena aj na to ako sa vola :)

nikituska

vzdy je to lepsie holka ako keby si predstierala orgazmus a jeho klamala, citil by sa ako velky macher a pritom by si z toho ty nic nemala, to nikdy nerob, samozrejme niektore zena nezaziju orgazmus nikdy, tak ti prajem aby si nebola ten pripada ked je natolko nechapavy a durdi sa lebo vlastne TY SA NEMOZES SPRAVIT, tak nech neni ako nejaky mantak, lebo ty za to nemozes, uvolnit sa ak je niekto doma, to vazne NEMA ROZUM potom, ja sa tiez nedokazem uvolnit ak je vedla niekto v izbe, to len magorov chalanov moze daco take napadnut ze podme to robit lebo ona su naj, ved co - oni sa spravia aj ked je niekto vedla v izbe no nie? proste strcit vysunut a urobia sa, ale co takto keby zamakal na tebe aj niekde inde ako u neho doma, alebo u vas doma? chodte niekde inde kde sa to da. dufam ze nemate 16 rokov lebo to by som bola zvedava ci nieco zozeniete, takto nebudes mat ogazmus potom dalsie 3-4 roky...

sámm.

Plne súhlasím s leerkou. Pocit strachu s toho, že vás môže pritom niekto prekvapiť horšie prežíva žena ako muž.
Pokiaľ nie ste zvyknutá na opísané podmienky bude tak ako píšete.Žena je háklivejšia na také prostredie.Váš chlapec nech si nerobí výčitky s toho, že Vás neuspokojil, ale nech hľada také možnosti aby ste boli len a len sami (chata,chalupa apod.) a vtedy verím, že si užijete obaja k spokojnosti.