Plucna embolia

karioll

lesslie
mama slobodu slova,uz som to raz pisal,je tragediou takychto for,ze priemerne vzdelany clovek nema sancu zistit,kto tu ma pravdu.mna uz napadaju ludia,ze si vymyslam a ze som velmi mudry.a ze co si o sebe myslim a pod.najskor som reagoval,lebo sa ma to dotklo,teraz uz seriem na nich
jajkaj
normy pre inr su 0.85-1.2
a protrombin 70-130%.cize keby tvoj cas protrombinovy bol 11% by si davno vykrvacala,ked je 70%uz sa robia opatrenia.

ifka1

nechce sa mi zistovat co to je a vobec nemam pocit, ze som vseved...viem vsetko, co potrebujem a vidim s cim chodia ludia k nam na ambulanciu najcastejsie.hlavna pricina: nikto nepije poriadne vodu, lebo nieje smadny.to je vsetko. :-))

ifka1

ludia si neuvedomuju, ake je dolezite pitie vody.denne minimalne dva litre.starsi ludia,ale aj mladsi nedodrzuju pitny rezim, lebo niesu smadni.a ked niesu smadni, tak nepiju.a ked nepiju,krv sa zahustuje.tu je prvotna pricina plucnych embolii.

RNG

Inac toto nie je moj odbor, len konicek vynuteny zlym stavom zdravia po dlhom case riadenia sa lekarskymi radami beznych lekarov.
Ale uz si to znacne napravujem, dufam, ze sa mi podari odstranit aspon cast nasledkov ich "odbornych rad" co sa tyka stravy

RNG

karioll, vidim ze si estw stale nepochopil, ze sa da liecit aj jedlami a vytazkamni z nich a inymi neskodnymi potravinovymi doplnkami.
Ked lutujes ludi, co sa spravuju "mojimi" radami(to vobec nie su moje ale to co som sa dozvedel studiom periodik roznych lekarov a lekarskych teamov co s tymito pracuju) tak polutuj aj mna a moju rodinu a znamych, lebo my sa tymito radami riadime uz dlhe roky a velmi uspesne.

Pracuje to presne tak, ako to ti rozni lekari popisuju.

Ze velka vacsina lekarov o tom nema ani sajnu, to na veci nic nemeni.
Ved sa to nemali kde naucit, ked sa to na fakulte neprednasa a potlaca vsade v tlaci, kde sa len da.
Ved sa to postupne aj oni dozvedia, donekonecna sa pravda neda potierat.
V medicine historicky sa nove veci , ktore nedonasali zisk uplatnovali velmi pomaly.
Mozes si pozriet priklady z minulosti(hygiena, vitaminy, aspirin, bakterie, penicilin,....)
Teraz sa najmodernejsie veci tlacia len pre to, ze su za nimi zisky a patenty.
Co nie je patentovatelne, nie je pre zdravotny priemysel zaujimave.
Zialbohu peniaze vladnu svetom, nie krasne umysly pomahat ludom.

Nakoniec, aj v alternativnej liecbe sa da zarobit, coho dokazom je mnozstvo klinik, ktore rastu ako huby po dazdi v USA, napriek vsetkym prikorom medickej komunity. Alternativni lekari(teda normalni absolventi lekarskych fakult, ktori sa rozhodli pouzivat ine metody a prostriedky, ako chemikalie na liecenie) sa uz tiez zacinaju organizovat, lebo "v jednote je sila" a nenechaju po sebe stupat.
Inac zopar literatur , z ktorych cerpam som tu uz parkrat uviedol, ak mas zaujem, mozes si ich predplatit tak ako ja, co ich odoberam uz vyse 16 rokov.

Co sa tyka literatury z ktorej cerpam, okopirujem tu z temy autoimunne choroby:

tak uvediem aspon par zdrojov, skopirujem to z temy autoimunne choroby na tomto fore:

Health Science Institute, ktory ma v poradnom

paneli 18 lekarov s velmi znamymi menami

www.hsibaltimore.com

.....

Second Opinion

Dr Robert Jay Rowen, predtym

Dr William Campbell Douglass

www.secondopinionnewsletter.com

......

Health & Healing

dr Julian Whittaker s kolektivom

www.drwhittaker.com

........

Alternatives for health-conscious individual

dr David G Williams

www.drdavidwilliams.com

.......

Journal of Natural Wellness

dr Robert J. Rowen

Healthy Resolve

P.O Box 467939

Atlanta, GA 31146-7939

.........

To Your Health

Dr Allan Spreen

dnes uz nevychadza dr Spreen je castou panelu

Health Science Institute

........

Health Allert

Panel lekarov okolo dr Bruce West

100 Wilson Rd. #110, Monterey, CA 93940

.......

Okrem toho mam desiatky knih a monografii

od roznych autorov(plnu kniznicu), kde sa tiez

obcas najdu ucelenejsie nove veci, ale nikdy

nie su tak nove, ako v horemenovanych

newsletters(lekarskych periodikach)