Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Vysetrenie na gastroenterologii

nnnnnnn

budes nalacno,takze sa nepovracias,,mna potom ku koncu len par krat naplo,,hlavne je na to nemysliet ze mas v sebe tu hadicu,,v duchu si nieco spievaj na nieco spominaj a ani nebudes vediet ako a bude po vsetkom,,,ja som sa tiez bala,,ale nic to nie je

joni_

no mne by to bolo aj tak jedno, pri tom vsetkom nemam cas vnimat nejaku chut... ale ak to niekomu pomoze, preco nie :)

wero

moja mama to pred rokmi tiez absolvovala a vdedy spominala,ze by nebolo od veci keby ta hadica mala nejaku prichut,bolo by to lepsie...mozno raz to niekto bude vediet zariadit.

joni_

meForMe nicoho sa neboj, nie je to prijemne, ale nie je to nic hrozne, neboli to a vracat nemas co, ked mas prazdny zaludok
netrva to dlho a doktori su uz na vselico zviknuti, oni vedia ze pacienti sa boja a je im to neprijemne, takze su na vsetko pripraveni
drz sa :)

meForMe

a myslite ze by sa dalo povracat aj ked som nalacno?:/lebo ja mam strasne silny davivy reflex:( mne uz len ked nieco smrdi,alebo len ked idem smeti vysypat mna hned strasne napina..

zuzka*

pre mna to bolo asi najhorsie vysetrenie ake som kedy zazila, aj prebijanie nosnej dutiny bolo pre mna prijemnejsie. To zastriekanie hrdla mi velmi nepomohlo, hadicku som citila aj tak a hlavne tu hnusnu chut tej hadice, chuti ako uvarena guma. Trva to asi 2 minuty. Musis hlavne dychat nosom a nemysliet na to, inak ta bude napinat na vracanie. Je to neprijemne, aj ked si nalacno, ale chce sa ti vracat. Mozno aj preto, ze ti zaludok nafuknu vzduchom,aby sa ti napli zaludocne steny. Budu ti vyteket sliny,ale neprehltaj ich len ich nekaj volne stekat do nadoby.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Vysetrenie na gastroenterologii - Fórum - ZDRAVIE.sk