Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

Aka antikoncepica je dobra na plet a vlasy?

suns

jedna :( to je smutne, ale nemusi to byt v zasade z HAK, ci ano? ta ma chranit pred rakovinou zenskych organov ...
bellinka - skusala si roacutanne - neviem ako sa to pise.. to su silne tabletky proti akne... ale vsetky taketo kozne veci su chorobami vo vnutri ! telo potrebuje odviest skodliviny a nema kde, tak sa vyburi na tele - herpesy, ekzemy, akne... treba hladat problem vovnutri, a nie zatazovat si organizmus tabletkami... i ked ja beriem hak ale nie kvoli pleti..tak vela stastia :)

jedna

kamaratke bola predpisana antika tiez pre problemy s pletou. uzivala ju mnejaky cas a uz ma po operacii cysty v prsniku. no a uz jej ju lekari nedoporucuju....preco asi?

bellinka

hanciiz ,
prosim ta nedavaj na tie negativne popisy ktore su tu , mne osobne antikoncepcia JEDINA zabrala na akne a to preto lebo mam hormony nevyvazene a iba antikoncepcia mi pomohla po niekolkych rokoch trapenia , pouzivala som najdrahsie kozmetiky, od koznych lekarov , masticky, pudre, vodicky, co ta len napadne a teraz po 5rokoch trapenia sa a 5rokoch s antikonc.sme s lekarmi prisli na to ze jedina moja volba na peknu plet bez bolavych pupakov je je volba antikoncepcie.riadia to jednoducho moje hormony!!!

suns

Lyndinette su skor z tych lacnejsich, Yadine a Jeanine-tie mam ja - su okolo 40€ na 3 mesiace + ucinky na plet, vlasy a celkovo.. lyndinette su cisto len HAK , v tych druhych mas ucinky lepsie, vacsie... preto si stratila chut na sex a mas take výkyvy cyklu... zmen urcite HAK, tato ti nesadla..skus tu drahsiu, urcite sa oplati ! Kamoska ma tu najnovsiu YAZ a vyjde ju neuveritelnych 60€ !!! to je zase prilis... vela stastia :)

kimoska

Ahojte, ja uzivam HAK Lyndinette 30 uz asi skoro pol roka a nedavno sa mi zrazu objavilo spinenie a pritom citim akoby som stratila chut na sex a pritom som taka nebyvala a trapi ma to, tiez mi niekedy pripada, ze by som bola viac citliva a napata, neviem ci to moze byt tou HAK, ale rozmyslala som, ze by som presla na Yadine, kamosky ich uzivaju a maju pozitivne hodnotenie, aj ked su dost drahe a mne by mozno boli zbytocne, lebo nie som velmi nachylna na priberania (zatial :)) )vyjadrite sa

zjuzjika

inak kvoli pleti a vlasom by osm si na tvojom mieste urcite nedala predpisovat antiku, zda sa mi to uplne zbytocne .... a cena je od 10-50eur na tri mesiace

cittuska

No,je tazko povedat,aku antiku predpisat a kolko bude stat...mas rozne cenove relacie a zalezi to hlavne od krvnych vysledkov,vyteru a podobne...Ale cenova relacia je asi nieco okolo 750-900 na tri mesiace,cize to nie ej az tak vela...

efcaj

mam vystudovanu biologiu a vobec ti neodporucam, aby si koli vlasom a pleti brala HAK. je to svinstvo aj ked sa o tom malo hovori. Doktori na tom velmi zarabaju a preto to vela predpisuju. Potrebujes asi zinok. Skus tekvicovy olej alebo semienka. Necakaj vysledok za tyzden, ale skus aspon mesiac a uvidis.

elcuska

ahoj ja uzivam asi mesiac chloe a musim povedat ze zatial zabera, uvidim do akeho stadia mi bude na plet zaberat, ale aj tak som zatial spokojna

kokita

Ako mi pomohla obyčajná modrá NIVEA od VRÁSOK a zničenej pleti..???
Ja som už od 17 tich skúšala rôzne krémy a úplne som si zničila pleť. Už v dvadsiatke som mala vrásky. Začala som používať rôzne krémy od vichy, garnier, loreal, niveu DNA, AB proste som skúšala všetko a používala som aj krémy pre zrelú pleť. Bola to najväčšia chyba v mojom živote lebo pleť do 35 r. nepotrebuje takmer nič. Veľmi ma zarazilo, keď moja kamátka ktorá používala čisto len modrú niveu a bola odomňa o dosť rokov mladšia nemala žiadne vrásky a tvár ako bábyka. Začala som modrú niveu teda používať aj ja. Skoro rok som nevidela žiadne výsledky okrem hladkej pleti a tela aj zjemnenia kože. Po roku mi zmyzli vyrážky aj atopický exém ktorý som mala, ba dokocna sa mi začali tratiť aj vrásky. Tie vrásky boli totiž zapričinené používaním zlej kozmetiky. Teraz už pravidelne používam modrú niveu nepretržite a na pleti striedam len hydratačné a výživné krémi s uva/uvb filtrami. Je to neuveriteľné, ale všetky vrásky mi zmyzli. Jednoducho mi stačí používať denne modrú niveu bez prestávky vkuse po celý rok pri ktorej je potrebné striredať nejaké dobré krémy na pleť ako sú výživné a hydratačné, bez prestania používania modrej nivei. Žiadna značka mi nepomhla na 100% len striedanie krémov bez nepretržitého používania základného krému (modrej nivei)... Teraz viem, že keby som pravidelne nepoužívala tú modrú plechovicu vrások by som sa nezbavila, lebo po každom inom kréme som sa vyhádzala pri dlhodobom používaní okrem nivei...

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

Aka antikoncepica je dobra na plet a vlasy? - Fórum - ZDRAVIE.sk