Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

RNG prosim Vas nazor

Príspevok v téme: RNG prosim Vas nazor
zee

uz som tu raz pisala,ale nejako sa to tu medzi tym mnozstvom tem stratilo. RNG,mohli by ste mi poradit,ak mate chvilku cas?viem,ze tu spominate strasne vela vyrobkov,len si neviem vybrat,co konkretne by mi mohlo pomoct...kozny ma lieci na atopicky ekzem,alergolog na rozne alergie,vraj mam oslabenu imunitu a este aj opakovane gynekolog.problemy,kazdy ma napchava liekmi,ale ja mam uz toho dost a chcem skusit nejaku komplexnu liecbu,vedeli by ste mi poradit?uz som skusila aj liecitela a ten mi povedal,ze mam znicenu crevnu floru,vraj som brala prilis vela ATB...tak Vas prosim o radu,co so mnou?dakujem

RNG

zee, na nete sa da zohnat cokolvek,tam nakupujem aj ja.
Osobne pouzivam zmes kyselin a enzymov pod menom Super Strength Multienzyme, ktora sice nie je posledny vykrik enzymatickeho priemyslu, ale je pomerne velmi silna a nie pridraha
-odkaz odstránený-

zee

dakujem za odpoved,mozem sa este opytat,ci ten selen a zinok klasicke tablety,ktore dostanem v lekarni? a ake kyseliny enzymy ste mali na mysli,maju nejaky konkretny nazov?zozeniem ich na nete,alebo tiez v lekarni?dakujem este raz

RNG

Vseobecne kazdemu radim zinok, selen a probiotika.
Na viac odporucam casto kyseliny a enzymi na zlepsenie travenia a enzymi na prazdny zaludok na cistenie tela od roznych zamoreni.
Dovodov na exemy je hromada, obvykle je to kombinacia potravinovych alergii, crevnych zamoreni a povrchovych nakaz, ktore tomu nedovolia sa vyhojit.
Preto odporucam okrem cistiacich enzymov zvnutra dat na exem zvonka kokosovy olej s par kvapkami GSE(3 kvapky GSE na lyzicu kokosoveho oleja)pre lepsie hojenie.
Su rozne pomocne doplnky, ako caj zo zihlavy, caj zo sarsaparilla korenov, neem(nimbovy ) olej(20% najlepsie v kokosovom pre hojenie), dlhodobo brane aloe vera atd.

Textová Inzercia

Máte problém s erekciou?

Erexus vyrieši váš problém! Náhrada liekov založená na prírodnej receptúre bez lekárskeho predpisu s extra silou!

Správca siete - SANDING

Správa firemných počitačov. Bratislava a okolie.

Zaujalo Ťa niečo? Zostaňme v kontakte!

Registruj sa na fóre a dostávaj emaily o nových príspevkoch v témach, ktoré Ťa zaujímajú.

Chcem sa registrovať

Prihlás sa k odberu noviniek a zaujímavých článkov

RNG prosim Vas nazor - Fórum - ZDRAVIE.sk