som na dne

:-) :-) smile

povedz nám koľko máš rokov. Je to smutné ale je to všetko na tvojich rodičoch. Skús im pripomenúť nech nie sú sebci a nech myslia aj na teba a sestričku, pretože vy ich ešte potrebujete.Budem ti držať palce, verím že sa to dáko vyrieši.

igua_

kolko mas rokov saska15? vies, ked sa manzelia hadaju, nie je to len tak, musi to mat nejaky dovod...skus ich trochu pochopit. vzit sa do ich situacie. predstav si NAPRIKLAD, ze ty budes o niekolko rokov vidata a manzel ta zacne podvadzat...chcela by si s nim este zit? mohla by si ho este citit vo svojej blizkosti? vies, rodicia dokazu vselico kvoli svojim detom...ale mozu pri tom sami hrozne trpiet.
manzelstvo, ktore funguje len kvoli detom, je mrtve...
netusim, preco sa chcu rozvadzat tvoji rodicia, ale urcite to nie je len tak. ak ich lubis, mala by si to pochopit...aspon sa snazit to pochopit. a mozno maju naozaj len krizu. netrap sa kvoli tomu, aj oni su len ludia, co maju svoje pocity a potreby. drzim ti palce, aby vsetko dobre dopadlo. maj pevne nervy. a povedz im o svojich pocitoch.

...

neboj,vždy sa veci vyriešia ako sa najlepšie da,aj u našich to byvalo všelijaké,bola som z toho chorá a prešlo asi +/-20rokov a su spolu a nie je to najlepšie,ale našli spoločnú reč-občas a ja som rada že su spolu

1eny1

zrejme ešte neznamená že sa rozvedú, možno majú krízové obdobie a viac počuješ slovo rozvod. Matka len tak od detí nemôže odíjsť. Ty ju najlepšie poznáš a vieš či je toho schopná. Porozprávaj sa o tom s mamou.

lllllllllllllllllllll

no myslím si,že najskôr by si mala mame povedať čo cítiš,ako veci vidíš a čoho sa bojíš.ak je aspoň trošku normálna,tak sa o tom s tebou porozpráva.určite si nemyslím,že by odišla bez vás.ak to urobí,tak si asi nezaslúži tvoje slzy

leerka

ved rodiciaq musia najst neake rozumne riesenie a co mame pomoze ked odide do zahranicia a co bude s vami na ot nemyslela, jasne, ze sa o vas moze starat aj otec, ale tak mama je predsa len mama....a ako dlho chce byt mama prec a preco vas nezobere so sebou alebo nepocka do leta abu ste mohli ist spolu