Začínam znova - naše slávne jedálničky :)

Príspevok v téme: Začínam znova - naše slávne jedálničky :)
aja05

Pridajte sa ku mne a každý den si zostavme jedálničky a napíšeme si ich sem: Takže moj vyzeral dnes takto:
R: 5PL ovsených vločiek, do toho si dávam lyžicu psyllium, banán, pohár mlieka.
D:jablko a kiwi
O:kuracie prsia so sampionmi, hráškom, obliate paradajkovým pretlakom, k tomu 5ks zaváraných uhoriek a grahamový rohlik cca 45g
Ol:jogurt activia a acidko
potom som cvičila 15min aerobik, 20 min.stepper, a pol hodina beh.
V:jablko, pomaranč, med s pohárom acidka.

Lu_lajf

Blíži sa leto a vy stále nemáte svoju vysnívanú postavu do plaviek? Chcete schudnúť, nabrať svaly, vyrysovať telo a naučiť sa zdravo stravovať? Stravovací plán na mieru, udržateľný, zdravý a vyvážený jedálniček je základ. Každý má však individuálne potreby, preto diéty na internete nie vždy platia na každého. Garancia 2 - 5 cm z pása za 14 dní. Stravovací plán je dlhodobý, čiže nemusíte sa báť efektu, že po 3 týždňoch nebudete vedieť čo robiť lebo vaša diéta skončila. Nie. Táto diéta je dlhodobá a nedá sa ani nazvať diétou. Pomohla už veľmi veľa ľuďom, desiatky spokojných klientov.
Uvádzacia cena:
- individuálny stravovací plán s mesačnými konzultáciami a kontrolami 20€
- individuálny stravovací a tréningový plán s mesačnými konzultáciami 30 €
V prípade akýchkoľvek otázok ma neváhajte kontaktovať, s radosťou vám všetko vysvetlím :)

Defcon

Tak ok, co som dneska jedol.
V noci cca 01.00 - zemiakova kasa plus cottage
V noci cca 04.00- 4 suchare plus rastlinne masielko plus maly džem
Rano cca 07.00 - hm, to uz neviem, ale bola k tomu kava
O 08.30 som opravil konecne skenner s ktorym som sa drbkal celu noc a ktory dnes musel fungovat, inak by spadlo slnko na mesiac asi. -(
Teraz cca 10.00 ma zobudili sestry z oddelenia kritickych stavov a ozivovania, ze ten skenner zas -(((( nejde. Skusil som im vysvetlit, ze po 20 hodinach prace ani nevidim , takze mi pred 15 minutami doniesli uz 3. kavu a dokopali ma pracovat. Nechcel som im povedat, nech pacientom nakazu aby sa nadychli, lebo to vyzera na hlavny privod a v nom je asi vadny stabilizator napätia. Ked sa donho zacnem vrtat, tak to bude ohnostroj.
Teraz cakam z firmy schemu zapojenia zalohy napajania zalohy a idem vyzobrat cosi na jedenie. S pozdravom svetu mier.

Chikita

Ahojte,ja mam 164 cm 64 kg a chcem schudnut na 51 kg.
Moj jedalnicek je
Ranajky:activia a kava
Obed:brokolicova polievka
Vecera :activia

Viem je to malo ale potrebujem rychlo schudnut

aja05

6:00 R:vločky s banánom a mliekom
9:00 D:ryžove chlebíčky 2ks s cottage a zelenina
12:00 O:zeleninový šalát s vajíčkami natvrdo
15:00 OL:ryžové chlebíčky 2ks s cottage, zelenina
18:00 V:tuniak so zeleninou

aja05

no lepsie mi travi ale neviem ci potlaca az tak chut do jedla... ale je to zdrave tak uvidime po dlhsom uzivani. a vraj sa z neho aj chudne :)

henrieta25

ahoj aja05
chcem sa len opytat na to psyllium, ktore uzivas. na internete som sa docitala, ze pri dlhsom uzivani to potlaca hlad. funguje to aspon trochu?alebo ma to nejake pozitivne ucinky na metabolizmus a travenie?ja som uz vyskusala totiz tolko pripravkov, ze uz neviem comu mam verit?

aja05

Včera:
R:ovsené vločky, banán, psyllium, mlieko
D:kiwi
O:cestoviny s kuraťom na smotane - mini porcia, plus polievka
OL:zeleninový šalát s vajíčkom
V:tvaroh

DNES:
R:ovsené vločky, polovica banána, mlieko
D:jablko, 2 sucháre s cottage, polovica papriky
O:zeleninový šalát s vajíčkom, graham.rohlík
OL:2 sucháre s cottage, polovica papriky
V:tuniak so zeleninou.

e.c

ranajky:celozrnne cerealie cookie crisp s mliekom
Desiata:tust s maslom syrom a uhorkou alebo salatom
Obed:tuniak alebo nejake maso so zeleninou alebo zemiakomi a ryzou
Olovrant:jogurt a nejake orechy a acidko
Vecera:ovocie
a sportujem asi takto ked mam cas idem si zakorculovat,bicyklovat kazde rano a vecer 30 brusakov ale takych pomalsich a v sobotu si dam 100 skokov na svihadle

aja05

R:ovsene vločky, psyllium,med,banán,mlieko.
D:pomaranč
O:zapekaná ryba so zel.a graham.rohlik
OL:jogurt activia, pomaranč
V:zeleninový šalát a vajíčko natvrdo.

plus stacionárny bicykel a stepper

aja05

tak ti trosku poradim skus sacharidy viac do obeda vo forme celozrnneho rohlika, sunka, paradajka, paprika, na desiatu jablko s jogurtom, obed nejaky tuniak, olovrant acidko so zeleninou, a vecera tiez nejaky tuniak, proste nejake bielkoviny viac poobede a vela zeleniny